extension ExtPose

Domain Sorgulama - domainsorgulama.net

Description from extension meta

Domain sorgulama sistemi ile aradığınız domaini kolayca tespit ve belirttiğiniz domaini tescil edebilirsiniz.

Image from store Domain Sorgulama - domainsorgulama.net
Description from store Domain Sorgulama Domain internet sitelerine ilk giriş kapısıdır. İnternet üzerindeki web sitelerinin giriş adreslerine domain denir. Domainler kişisel veya kurumsal olarak cûzi ücretler karşılığında tescil edilebilmektedir. Domain sorguladıktan sonra hosting paketi alabilirsiniz. Domain Tescil Müsait olan domainlerin kayıt işlemine domain tescil denir. Tescili yapılan domainler 1 yıl ile 10 yıl arasında kayıt altına alınabilmektedir. Domainlerin tescil süresinin bitmesinden itibaren ilk 1 ay domain süresini ilk uzatma hakkı domain tescil sahibine aittir. Domain Sorgulama sistemi ile aradığınız domaini kolayca tespit ve tescil edebilirsiniz. Sorguladığınız hiçbir domain güvenlik ve gizlilik nedeniyle tescil etmediğiniz sürece kimse tarafından görüntülenemez.

Latest reviews

  • (2019-02-06) Recep SATILMIŞ: Başarılı bir uygulama. Ek olarak Hosting ve Domain nedir merak edenler için https://bloghocaniz.com/hosting-ve-domain-nedir/ yazımı öneririm.
  • (2017-03-14) Emre Atlı: Çok güzel bir uygulama olmuş. İstediğim anda istediğim domaini başarılı bir şekilde sorgulaya biliyoruz.
  • (2014-12-20) Ömer Kaya: Elllerinize sağlık gerçektende çok yardımcı oluyor bu uygulama basit ve kolay kullanışı için teşekkür ederim.

Statistics

Installs
150 history
Category
Rating
5.0 (5 votes)
Last update / version
2018-11-26 / 1.2
Listing languages
tr

Links