extension ExtPose

نوسان

Description from extension meta

با نوسان به قیمت بخرید.

Image from store نوسان
Description from store در این روزهایی که شاهد نوسانات زیاد در قیمت کالاها هستیم، بهترین روش جهت خرید، مشاهده و رصد این نوسانات است برای این کار می توانید از اپ نوسان استفاده کنید. لینک محصول موردنظر را از دیجیکالا کپی کنید و در اپلیکیشن نوسان ثبت کنید.ما هر نوسانی روی قیمت ها را به شما اطلاع میدهیم و شما به قیمت خرید میکنید.

Latest reviews

  • (2020-01-08) Amir Momenian: Awesome.
  • (2019-08-13) Salar MohsenAbadi Farahani: اگر کاهش شدید کیفیت دیجی‌کالا و به تبع دوری از آن را کنار بگذاریم، این اکستنشن ذاتاً مفید و کاربردی هست. تنها مشکل و البته پیشنهادی که به ذهن من رسید این است که بتوان آیتم‌ها را Sync کرد تا در صورت هر گونه تغییر، بتوان روی سیستم دیگری آن‌ها را بازیابی کرد و نیاز به پیدا کردن و افزودن مجدد آن‌ها نباشد.
  • (2018-12-26) perfect

Latest issues

  • (2019-04-16, v:1.3.8) Zhote Online: حذف سریعتر کالا از لیست نوسان
    در صفحات محصولات، پس از کلیک بر روی دکمه "افزودن به نوسان" عبارت آن به "این کالا در نوسان ثبت شده است." در می‌آید. پیشنهاد می‌کنم یک دکمه "ضربدر" یا "سطل آشغال" برای حذف مستقیم کالا از لیست نوسان به این قسمت اضافه شود. یا این که در مجموع پس از اضافه شدن کالا به لیست نوسان، با نگه داشتن ماوس بر روی عبارت "این کالا در نوسان ثبت شده است." یک علامت "سلط آشغال" یا "ضربدر" به آن اضافه شود. تا در صورت نیاز سریع‌تر بتوان اقدام به حذف کالا از لیست کرد. با سپاس از شما
  • (2019-01-11, v:1.0.5) Reza Ramesh: مشکل در لوگو اپ
    با سلام مشکلی در لوگو اپلیکیشن درصفحه برنامه ها وجود داره که لوگو اپ کاملا سبز هست

Statistics

Installs
1,192 history
Category
Rating
4.9 (8 votes)
Last update / version
2020-09-01 / 2.2.7
Listing languages
fa

Links