extension ExtPose

UYAP Yardimci

CRX id

macnhmodgdokcbfkolhkpbcfnkfanmhl-

Description from extension meta

UYAP dava dosyalarinin indirilmesini otomatize eder.

Image from store UYAP Yardimci
Description from store UYAP Yardımcı, UYAP uzerinden takip ettiğiniz dava dosyalarını hızlı bir şekilde bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan bir chrome eklentisidir. UYAP'taki dosyalarınızı farklı seçeneklerle otomatik olarak indirmeye yarar: * Tüm dosyaları, * Son 20 dosyayı, * Belli klasörler altındaki dosyaları, * Belli bir tarihten sonra yüklenmiş olan dosyaları otomatik olarak indirmeye ve * Dosya adı, * Gönderen, * Tarih gibi bilgileri ekleyerek otomatik olarak isimlendirmeye yarar. UYAP Yardımcı eklentisini chrome'a eklediğinizde (chrome web mağazası aracılığı ile), adres barınızın sağ tarafında bu eklentinin logosu belirir. www.uyap.gov.tr adresine girmediğiniz sürece bu ikon gri görünecektir. Ancak UYAP sitesine girdiğinizde bu logonun maviye dönüştüğünü göreceksiniz. UYAP sayfasında, dava dosyalarının sıralandığı menüyü açtığınızda, dava dosyaları ekranda belirinceye dek bekleyin. Dava dosyaları ekranda belirdikten sonra, adres barının sağında yer alan logoya tıkladığınızda bir pencere açılacakır. Bu pencerede, davanın adı ve numarası gibi bilgiler bulunmaktadır. Bu bilgilerin altında o davaya ait dosyalar sıralanmıştır. Bu dosyalardan herhangi birinin üzerine geldiğinizde dosya renginin değistiğini göreceksiniz. Bu dosyaların üzerine tıklayarak o dosyadaki klasörleri görebilirsiniz. Bu klasörlerden indirmek istediklerinizi, üzerine gelip tıklayarak seçebilirsiniz. Seçilen klasörlerin yanında çek işareti belirecektir. İndirilmesini istediğiniz klasörleri seçtikten sonra eklentinin en altında bulunan "indir" butonuna basarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Artık eklentiniz dosyaları otomatik olarak indirmeye başlar ve indirilen dosyaların oranını grafiksel olarak gösterir. Kullanıcı durumu ve taleplere göre ek özellikler eklenecektir.

Latest reviews

 • (2021-05-17) Ali Fidan: Merhabalar, uygulamanızı satın alıp kullanmak istedik ancak Chrome Web Mağazasında artık mevcut olmadığı belirtiliyor. bu geçici bir durum mudur yoksa programı edinip kullanabileceğimiz başka bir yol var mıdır? Cevaplarınızı bekliyoruz
 • (2021-02-10) Ferit Doğan GÜÇLÜ: Emeğinize sağlık. Uygulama gayet kullanışlı ancak chrome'u veya bilgisayarı her açıp kapattığımda uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek zorunda kalıyorum. Tekrar yükleyince yine çalışıyor ancak bunun dışında simgeye tıkladığımda yalnızca seçenekler gözüküyor. Lütfen çözüm sağlayalım.
 • (2021-01-16) Dogukan Bora Savas: Kendi deneyimim oldukça iyi oldu. Kullanımı rahattı. Tebrikler.
 • (2020-12-22) Av. Mehmet Toprak: bilirkisi.uyap.gov.tr adresinde çalışmadığı için bildirimde bulunmak için düşük puan vermiştim. Kim düşünüp kim emek verdiyse elleri dert görmesin. Başarılar :)
 • (2020-10-22) karacolak baha: satın aldım, ancak chrome uyap üzerinde çalışmadı.
 • (2020-10-16) Ozan Özdemir: Almak istiyorum kart bilgilerini giriyorum alamıyorum neden acep ?
 • (2020-08-04) Umut Polat: aktif hale gelmiyor.
 • (2020-07-12) Av. Gizem Berceste Olgun: çalışmıyor. ne yaptıysam aktif hale getiremedim.
 • (2019-11-02) Yusuf Erdinç Yılmaz: Programı satın aldım. Güzel ve kullanımı kolay. Ancak 3 kişilerin denetlemesi konusunda şüphelerim var.
 • (2019-09-30) Yavuz Selim TAŞKIN: Avukat olarak kodun yazılmasını talep eden benim ve kod elimde mevcut (isteyene gösterebilirim fakat veremem). Yazar, telif hakkı gereği kodu yayınlamıyor. Memleketin hali malum. Program dosyaları sadece bilgisayarınıza indiriyor. (Zaten başka yere gönderiyor olması için indirme ile aynı zamanda veya sonrasında soket açıp bağlantı açması lazım. Onu da Network Monitor'u açtığınızda, veya command'dan "netstat -a" yaptığınızda farkedersiniz.) Bildiğim kadarı ile Chrome da bu noktada bir kod incelemesi yapmadan onay vermiyor. Özeti, güvenle kullanabilirsiniz. Programın daha da geliştirilmesi yönünde bir çalışmamız da olacak.
 • (2019-03-12) mcan: Garip bir şekilde, Chrome Extension Source Viewer ile eklentinin eklentinin kaynak kodlarını göremiyorum. Engellenmiş. Kodlarını paylaşabilir misiniz? Bütün kimlik bilgileri, müvekkil bilgileri, dosyalar vs. Bunlara 3. kişiler de erişiyor olabilir. Bunların güvende olduğundan emin olmak isterim.

Statistics

Installs
98 history
Category
Rating
3.3 (13 votes)
Last update / version
2020-12-14 / 5.0.0
Listing languages
tr

Links