extension ExtPose

payBack :: магазини платять

Description from extension meta

Корисний додаток, який не дозволить Вам забути про кешбек

Image from store payBack :: магазини платять
Description from store Корисне розширення від кешбек-сервісу payBack, яке допоможе купувати і економити одночасно. Отримувати кешбек просто і легко! Розширення заощаджує Ваш час і завжди нагадає, якщо на цьому сайті є кешбек. З ним можна отримати кешбек, не роблячи перехід через сайт кешбек-сервісу payback.ua. Кешбек сервіс payBack допоможе вам економити до 15% від витраченої суми в інтернет-магазинах України і світу. Aliexpress, Gearbest, Rozetka, Ельдорадо і багато інших - сотні магазинів готові платити за Ваші покупки! Кешбек - це живі гроші, які ви можете вивести і витратити на свій розсуд. А в умовах постійно зростаючого курсу долара - це реальна економія! Адже нарахування кешбеку відбувається в валюті магазину: USD, EUR або UAH. Кешбек сервіс payBack - це швидке нарахування кешбеку і найзручніші виплати: - Виплатимо замовлену суму швидко - протягом 1 дня; - Мінімальна сума для виведення всього 10 грн., Виводимо на телефон, вебмані, Visa / MasterCard в гривні, доларі, євро; - Зручний спосіб виведення: можна вивести всю суму або поділити суму кешбеку і виводити її різними способами (на телефон, вебмані, карту) і в різних валютах.

Latest reviews

  • (2019-11-11) Роман Шестак: Погано працює на останніх версіях Chromium - при натисканні на іконку додатку постійно висвічується вікно "ВХОД В ЛИЧНІЙ КАБИНЕТ". Введення логіну та паролю нічого не міняє. Раніше працювало без проблем.
  • (2018-08-17) Олег Дядык: Сделайте пожалуйста анализ цен на али как у алихелпера и али радара. Было бы удобно и кешбек ваш . Ато приходится выключать другие плагины, активировать ваш перед покупкой. мучение.
  • (2018-01-12) Нужное расширение! 5 звезд!
  • (2017-10-16) Евгений Шевчук: Покупал на розетке, не чего не показывает...
  • (2017-04-05) Ivan N.: Чудове розширення! Не вистачає динаміки зміни ціни на Aliexpress.
  • (2017-03-02) Kostiantyn Alymov: Все класно окрім вистрибуючого повідомлення. Можна зробити просто цифри поверх іконки, як в EPN. Щоб не дратувало.

Statistics

Installs
5,296 history
Category
Rating
4.5 (13 votes)
Last update / version
2020-11-14 / 1.1.8
Listing languages
ru uk

Links