extension ExtPose

Alotnote

Description from extension meta

Notlarını Hızlıca Kaydet, Her Yerden Ulaş!

Image from store Alotnote
Description from store Web'de gördüklerinizi Alotnote hesabınıza kaydetmek için Alotnote uzantısını kullanın. Saklamak istediğiniz bilgilerinizi, hızlıca Alotnote uzantısı sayesinde hesabınıza kaydedebilirsiniz. Unutmayın ki, bilgi herşeydir! BİLGİLERİNİZİ NOT ALIN, UNUTMAYIN! - Saklamak istediğiniz bilgileri, anlarınızı Alotnote hesabınıza not edin. Hiçbir şeyi unutmayın. Hayatınızı daha düzenli bir şekilde yaşamaya başlayın. ÖNEMLİ NOTLARINIZI YILDIZLAYIN! - Önemli notlarınızı yıldızlayarak, yıldızlı notlar bölümünden notlarınıza ulaşabilirsiniz. RESİMLERİNİZİ HESABINIZDA SAKLAYIN! - Önemli ve kaybolmasını istemediğiniz resimlerinizi Alotnote hesabınıza kaydedin ve istediğiniz her yerden ulaşım sağlayın. NOTLARINIZA DOSYALAR EKLEYİN! - Kaybolmasını istemediğiniz veya notunuz ile ilgili olduğunu düşündüğünüz dosyalarınızı, notlarınıza ekleyebilir ve her yerden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Latest reviews

  • (2020-02-09) No 23: Yararlı bir çalışma tebrik ederim. Çok işime yarıyor.
  • (2018-10-24) Muhammed ÇELİK: Güzel düşünülmüş, kullanışlı bir uzantı. Herhangi bir işle uğraşırken önemli bir detayı hızlıca not alabilirsiniz. Sürekli bir şeyleri hatırlamaya çalışmaya son !
  • (2018-10-18) Elif Yeşilyurt: Harika düşünülüp tasarlanmış kusursuz bir uygulama olmuş. Çok güzel ve kullanışlı istediğiniz her türlü şeyi güvenli şekilde kydedip saklayabiliyorsunuz. Google uzantısı ile çok daha hızlı kullanım erişimi hizmetiyle daha aktif şekilde kullanabiliyorum :) Teşekkürler alotnote :)
  • (2018-10-17) Çağrı Yılmaz: Wmaracinda gördüm ve denemek için indirdim. Gayet düzgün çalışıyor ve kesinlikle iş görüyor. Özellikle benim gibi sürekli linkleri kaybeden biriyseniz düşünmeden kullanmaya başlayın derim :)
  • (2018-10-17) Webmaster WM: HARİKA!
  • (2018-10-17) Hata Çözüm: Uzantı sayesinde çok kolay şekilde not alabiliyorsunuz. Çok güzel olmuş bu yenilik. Tebrikler!

Statistics

Installs
12 history
Category
Rating
5.0 (6 votes)
Last update / version
2018-10-18 / 1.0
Listing languages
tr

Links