extension ExtPose

Cestujlevne.com notifikátor (delisted)

CRX id

genojieiefkacjcapigbigafhebnmdfp-

Description from extension meta

Upozornění na akční letenky z Cestujlevne.com ihned po publikování.

Image from store Cestujlevne.com notifikátor
Description from store Nainstalujte si náš notifikátor do prohlížeče a buďte mezi prvními, kdo získá přístup k novým tipům nejen na levné letenky. Cestujlevne.com již čte více než 200.000 cestovatelů, proto ne každý může cestovat za ty nejnižší ceny. Zájem o letenky je veliký, počet míst však bývá omezený. Buďte o krok napřed! Upozorníme vás ihned, jakmile vydáme nový příspěvek. Budete tak mít větší šanci ulovit super levné letenky, na které jste díky Cestujlevne.com zvyklí. Můžete si zvolit ze 7 geografických oblastí dle kontinentů a tím být upozorňováni skutečně jen na akce, které jsou pro vás relevantní! Hlavní výhody: - automatické upozornění na nové příspěvky - upozornění ihned po publikování akce - možnost volby geografických oblastí - upozornění v podobě vyskakovacích oken a zvuku Poslední aktualizace 11.4.2017.

Latest reviews

 • (2017-04-01) Petr Duda: Dobra prace :)
 • (2015-09-17) Jan Šrámek: Skvělé rozšíření. Nabízí vše co bych očekával.

Latest issues

 • (2017-10-05, v:1.0.9) Notifikace nelze označit jako přečtené
  Pokud odjedu na několik dní pryč a notifikací je více než pět, nelze je odkliknout jako přečtené. Tlačítko nic neudělá a nepomůže nic jiného než odebrat a znovu nainstalovat rozšíření. Velice otravná chyba.
 • (2017-08-29, v:1.0.9) Radek Terber: Notifikátor neoznačuje prohlédnuté události
  Už podruhé se mi stalo, že notifikátor přestal označovat události, které jsem si již prohlédl, jako přečtené. Ve čtverečku u ikony pořád "svítí" číslo "5", všechny události jsou podbarveny modře. Nepomůže ani "ruční" označení (tlačítko s okem) - události jsou pořád modré. Pomohlo odinstalování a nová instalace rozšíření, ale to je poněkud otravné. Mám zapnutou synchronizaci profilů.
 • (2015-09-14, v:1.0) Vlasta
  Nejdříve chci pochválit za web. Co se týče notifikátoru, super věc. Jelikož web jako takový, vč. vašich stránek prohlížím z 99% na tabletu, nebo mobilu se systémem android, kde mám nainstalovaný prohlížeč Chrome. Můžete tuto vychytávku poskytnout také prostřednictvím aplikace pro android na google play? Předem díky Vlasta

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
4.6 (9 votes)
Last update / version
2019-02-21 / 1.1.1
Listing languages
cs

Links