extension ExtPose

OKU

CRX id

dkbhkkfomkgjdhfoockmplhmlhkckhoh-

Description from extension meta

e-Okul Sesli Ders Notu Girişi

Image from store OKU
Description from store "OKU" eklentisi: e-Okul sistemine not girişlerinizi kolaylaştırır, sınav dönemlerinde en büyük yardımcınız olur. Kimseye ihtiyaç duymadan, not çizelgeleri hazırlamadan, sınav kağıtlarını sıralamadan sesli olarak notlarınızı girebilir, kontrolünü sağlayabilirsiniz. Uygulama bilgisayarda chrome tarayıcısında çalışır. Sesli not girişini nasıl yapabilirim? - Not giriş ekranında sınıf, şube, ders ve not giriş alanını seçtikten sonra sınıfı listeleyin. - OKU butonuna tıklayarak veya Alt + O kısayol tuşları ile sesli not girişini başlatın. - Sesli not girişi başladıktan sonra uygulama seni yönlendirecektir. Sesleri dikkatli takip et. İlk sesi duyduğunda öğrencinin okul numarasını, ikinci sesi duyduğunda öğrencinin notunu söyle. - Not girişi tamamlandıktan sonra ‘tamam’ diyerek işlemi bitirebilirsin. - Not girişi tamamlandıktan sonra ‘oku’ diyerek not giriş sırasına göre uygulamanın notları okumasını isteyebilir gerekli kontrollerini yapabilirsin. Sesli not kontrolünü nasıl yapabilirim? - Kontrol etmek istediğin sınıf, şube, ders ve not alanını seçtikten sonra sınıfı listeleyin. - KONTROL butonuna tıklayarak veya Alt + K kısayol tuşları ile sesli not kontrolünü başlatın. - İşlem başladıktan sonra uygulama liste sırasına göre önce öğrencinin okul numarasını daha sonra notunu okuyacaktır. Giriş yaptığın sıraya göre kontrol etmek istersen bunu not giriş aşamasında yapmalısın. Nasıl hızlı işlem yaparım? - Alt + T (Tanıtım) : Tanıtım videosunu aç. - Alt + Y (Yardım) : Yardım dosyasını indir. - Alt + O (Oku) : Sesli not girişi yap. - Alt + K (Kontrol) : Sesli not kontrolü yap. Hangi işlemleri destekler? - İlköğretim ikinci kademe (Ortaokul) hızlı ders notu girişi. -- https://eokul.meb.gov.tr/IlkOgretim/OKL/* -- https://e-okul.meb.gov.tr/IlkOgretim/OKL/* - Ortaöğretim (Lise) ders notu girişi. -- https://eokul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/* -- https://e-okul.meb.gov.tr/OrtaOgretim/OKL/*

Latest reviews

  • (2021-04-12) Yildizhan AYDEMİR: Şu an o kadar mutluyum ki tüm arkadaşlara haber vereceğim. Sağladığınız kolaylık için çok teşekkür ederim.
  • (2020-01-12) Meryem Üzüm: Emeğiniz için bir öğretmen olarak çok teşekkür ederim. Bu uzantı sayesinde normal zamandan daha hızlı bilgi işleme yapıp, kayıt ediyorum.
  • (2020-01-06) SEN DE YAP KEŞFET: Emeğiniz için teşekkürler başarılı ve kullanışlı bie eklenti olmuş
  • (2020-01-05) Mimar Hane: Öğretmenler için çok güzel bir uygulama kesinlikle tavsiye ederim.Sinan Bey'e emeklerinden dolayı teşekkür ederim.
  • (2019-10-13) Zeynep: Merhaba arkadaşlar MEB da çalışan bir öğretmenim . Uygulamayı daha yeni keşefettim , her öğretmenin hayali olan hızlı nıt girma sistemini yaparak gerçekten bizim üzerimzden çok büyük bir angarya almış. Yapan arkadaşa çok teşekkür ediyorum

Latest issues

  • (2021-01-20, v:3.2.0) ÖMER FARUK GİDEMEN: uygulama
    merhaba acaba normal e-okul mu?

Statistics

Installs
129 history
Category
Rating
5.0 (6 votes)
Last update / version
2020-11-19 / 3.2.0
Listing languages
tr

Links