extension ExtPose

Pomocnik Allegro

CRX id

mppahmgdcnapaalefnpnfoekkpggkkol-

Description from extension meta

Filtrowanie ofert, wyszukiwanie niepromowanych, usuwanie duplikatów na Allegro

Image from store Pomocnik Allegro
Description from store Dodatek ma na celu ułatwić korzystanie z serwisu Allegro.pl i umożliwić szybsze znalezienie interesujących Cię ofert. Niestety możliwość sprawdzania historii ceny została wyłączona przez Allegro. Możliwe, że kiedyś ta funkcja pojawi się z powrotem. Funkcje: Wyszukiwanie sekcji "lista ofert", czyli omijanie "promowanych ofert", których czasem może być nieznośnie dużo... Ukrywanie ofert od sprzedawców, którzy mają odsetek pozytywnych komentarzy w określonym przedziale. Na przykład ukrycie ofert od sprzedawców poniżej 90% pozytywów. Czarna lista sprzedawców, czyli lista sprzedawców, których oferty nie będą pokazywane. Zobacz ponizej jak znaleźć login sprzedawcy do wpisania do listę... Ukrywanie ofert od sprzedawców z kontem 'firma', lub użytkowników bez konta firma (czyli zwykłych użytkowników). Ukrywanie sekcji "sponsorowane", "promowane", lub zwykłej. Zapamiętywanie sposobu sortowania. Bez tego sortowanie samo zmienia się na "trafność". Wyświetlanie ilości dostępnych sztuk na stronie wyników wyszukiwania. Użyteczne dla firm kupujących przedmioty hurtowo. Ukrywanie duplikatów ofert. Za duplikat uznawana jest oferta, która ma taki sam tytuł oraz tego samego sprzedawcę oraz tę samą cenę. Na razie duplikaty usuwane są tylko na każdej stronie osobno, a nie dla wszystkich stron razem. Co znaczy 'ukrywanie' ofert? Jeśli bez filtru na stronie byłoby wyświetlone np. 60 ofert, to rozszerzenie po prostu usunie oferty, które nie spełniają filtru. Nie zapełni strony ofertami z następnych stron, więc na stronie będzie mniej ofert. Jak znaleźć login sprzedawcy, którego chcesz wpisać na czarną listę? Login najczęściej jest pod tytułem oferty, obok odsetka ocen sprzedawcy. Jeśli masz do czynienia z jakimś autoryzowanym sklepem, to będzie inaczej. Wejdź wtedy do "wszystkich przedmiotów sprzedającego" i login znajdziesz w adresie strony, w takim formacie: allegro.pl/uzytkownik/<LOGIN>?bmatch... Wtyczka jest darmowa. Natomiast sprawdzanie czy Allegro zmieniło coś na stronie i poprawianie tego oraz dodawanie nowych funkcji wymaga czasu. Dlatego jeśil chcesz wspomóc aktualizcje i rozwój wtyczki, możesz to zrobić przez PayPal: paypal.me/wistiavdownloader Jeśli jakaś funkcja nie działa, albo chcesz, żeby jakaś nowa była dodana to możesz o tym napisać w dziale Pomoc. Ani ten program, ani jego twórca nie są w jakikolwiek sposób powiązani z serwisem Allegro.pl

Latest reviews

 • (2021-04-26) Krzysztof Murawski: Niestety ale na tą chwilę nie działa (26.04.2021)
 • (2021-01-29) Bartosz: Just stopped working - refreshes allegro.pl continously. Needded to disable this extention for now..
 • (2021-01-28) MOnster 1753: Niezbędnik
 • (2021-01-16) Desto2140: Jest w pytę!
 • (2020-12-09) M S: super, postawię kawę, tylko trzeba dodać linka w opcjach do PP itp, bardzo oszczędza czas
 • (2020-10-02) Piotr Bizoń: Świetna aplikacja jednak wraz ze zmianą strony Allegro przestaje działać, z tego co widzę to nie jest to pierwszy raz. Daję 4/5, mam nadzieję, że deweloper wprowadzi niezbędną aktualizację.
 • (2020-09-29) cosmaty: Najlepsze rozszerzenie ułatwiające korzystanie z Allegro, napisane przez najlepszego dewelopera!
 • (2020-08-09) Extech Technology: Dobry sposób na ominięcie promowanych. Historia cen też fajna, ale czasem wywala błąd...
 • (2020-07-02) Krzysztof Knot: Dopiero co ściągnąłem plugin. Filtrowanie po ocenie działa, natomiast czarna lista z jakiegoś powodu nie chciała mi schować sprzedawcy. Może coś nie tak rozpoznaje bo to Autoryzowany sklep a dane o sprzedawcy podaje tylko nazwę konta i nie wiem czy plugin rozpoznaje 1 czy 2. Musze potestować więc na razie 3* ale jak będzie działać jak trzeba to się pojawi więcej.
 • (2020-06-24) Joe Black: No po prostu GENIALNE! :) To blokowanie duplikatów + ukrywanie + no wszystko mi się podoba :) Razem z uBlockiem oszczędza mnóstwo czasu. Dzięki!!!!!
 • (2020-02-27) Pteppicymon: Tego dokładnie szukałem, bo to tragedia przerzucać kilkanaście stron ofert promowanych. Dzięki!
 • (2020-02-27) Paul Long: Super sprawa na to czekałem.
 • (2020-02-24) Łukasz Patecki: malwarebytes podczas włączenia wtyczki połączenie z allegro wykrywa jako trojan (połączenie z domeną n9.cl )
 • (2020-01-13) zzz yyy: Spoko apka
 • (2019-03-14) S: Działa spoko, uBlock Origin często blokuje u mnie zbyt dużo na allegro, wtyczka 'Filtr ofert dla serwisu Allegro' radzi sobie doskonale z wyłączeniem produktów sponsorowanych, przez co wyszukiwanie jest dużo wygodniejsze i nie wyświetlają się rzeczy, których nie szukam ;-)
 • (2018-10-24) Wojciech Reszke: Nie działa :(

Latest issues

 • (2021-04-26, v:1.4.9.2) Krzysztof Murawski: Niestety ale na tą chwilę nie działa (26.04.2021)
  Dzisiaj zainstalowałem wtyczkę ale niestety nie działa a wielka szkoda bo usuwanie duplikatów aukcji to coś o czym marzyłem od dawna...
 • (2021-04-06, v:1.4.9.2) jupa: Upierdliwe przełączanie przez allegro sortowania na "trafność"
  A może taka opcja, która włączałaby to, co sobie człowiek wybierze? ("fabryczne" rozwiązanie powinno tak działać, ale tak nie jest). Świetną sprawą, ale to grubszy temat, byłaby też możliwość definiowania "sesji wyszukiwania", które byłyby filtrami tego, czego nie chcemy już nigdy oglądać w wynikach wyszukiwania - np. nazywamy sobie sesję "bumbulator_automat" (którą później można wybrać i wczytać), a w wynikach wyszukiwania gdyby dało się jakoś w łatwy sposób dodawać do tej sesji aukcje, których nie chcemy widzieć. To byłoby ZNAKOMITE.
 • (2021-04-03, v:1.4.9.1) Marek J: Oferty promowane znowu widoczne.
  Wtyczka przestała działać. Oferty promowane znowu zapełniają mi całą pierwszą stronę na allegro :(
 • (2021-03-11, v:1.4.9.1) Amelia Ochenkowska: pufa duża do leżenia
  zakupy
 • (2021-02-01, v:1.4.9) Jerzy Potocki: Strona Allegro w kółko się przeładowuje
  Od niedawna (tydzień-dwa, może od ostatniej aktualizacji?) strona Allegro zaczęła się w kółko przeładowywać, nie da się używać, wyłączenie tego dodatku pomaga. Czy ktoś jeszcze ma taki problem? Mam też https://chrome.google.com/webstore/detail/przypominajka-fanimanipl/fcdljeapnidkmbicfjocoeoiaacigcfe i https://chrome.google.com/webstore/detail/ublock-origin/cjpalhdlnbpafiamejdnhcphjbkeiagm, może to jakaś interakcja z nimi...? (Google Chrome Wersja 88.0.4324.104, 64-bitowa)
 • (2020-08-15, v:1.2.5) cosmaty: Wtyczka przestała działać.
  Wtyczka przestała działać zarówno w googole chrome, jak i innych przeglądarkach opartych o chromium (edge oraz opera) Nie blokuje ofert od sprzedających z listy jak również nie blokuje ofert sponsorowanych i promowanych.
 • (2020-08-07, v:1.2.3) John Edison: Ram
  Wtyczka, po dłuższym czasie używania chrome potrafi zwiększyć maksymalnie ilość używanego ramu (pobiera ile może, 5 gb wielokrotnie do limitu 16 gb, jakie mam). Wygląda jak jakiś memory leak.
 • (2018-08-08, v:0.0.1) Jerzy Potocki: Usuwanie duplikatów aukcji w wynikach wyszukiwania
  Niektórzy sprzedający wystawiają ten sam identyczny przedmiot wielokrotnie (ta sama cena, identyczne inne widoczne w wyszukiwaniu parametry), co jest moim utrapieniem przy przeglądaniu wyników wyszukiwania. Może udałoby się takie powtórzenia usunąć, zostawiając tylko jeden "wpis" na liście? Jeżeli nie w całym wyszukiwaniu to przynajmniej na danej /widocznej stronie wyszukiwania (np. 1 z 7 etc.)?
 • (2018-08-08, v:0.0.1) Jerzy Potocki: Pomijanie ofert sponsorowanych
  Pomijanie ofert sponsorowanych byłoby bardzo przydatne... bo są często całkiem od czapy /nie spełniają kryteriów wyszukiwania i można niechcący kupić coś podobnego, ale czego się nie chciało...
 • (2018-08-08, v:0.0.1) Jerzy Potocki: Nie działa?
  Tak jakby na ten moment mi nie działało, odświeżyłem strony Allegro, kliknięcie przycisku tak jakby nic nie robiło... Google Chrome Wersja 69.0.3497.23 (Oficjalna wersja) beta (64-bitowa)

Statistics

Installs
1,273 history
Category
Rating
4.2 (20 votes)
Last update / version
2021-05-05 / 1.4.9.3
Listing languages
pl

Links