extension ExtPose

Angielski w karcie

CRX id

bkocogdknikaopkhpblgifgobigohknk-

Description from extension meta

Wtyczka, dzięki której nauczysz się angielskich słówek podczas przeglądania internetu i otwierania nowych kart w przeglądarce.

Image from store Angielski w karcie
Description from store Angielski w karcie to efektywny sposób na naukę słówek języka angielskiego. Nie musisz się nigdzie rejestrować, instalować, czy robić inne rzeczy, które zniechęcą cię później do nauki. Po prostu przeglądaj internet (tak jak to robisz na co dzień), a otwierając nową kartę w przeglądarce wypełnij prosty test na zasadzie dopasowania słówek polskich i angielskich. Jeden test może się składać z 1 do 10 słówek do przećwiczenia. Możesz zdecydować, czy chcesz dobierać polskie słowa do angielskich, odwrotnie, lub w sposób mieszany. Słowa podzielone są na kategorie i poziomy, zaś sam możesz skonfigurować, których słówek (z których kategorii i poziomów) zechcesz się uczyć. Wtyczka zawiera ponad 2400 słówek i jest skierowana do początkujących i średnio zaawansowanych. Bez zmuszania, a w formie prostej zabawy ćwicz swoje słownictwo. Zajmie Ci to od kilku do kilkudziesięciu sekund w zależności od ilości słówek na karcie (sam zdecydujesz). Prościej się nie da, a do tego za darmo i działa także w trybie offline :).

Latest reviews

  • (2019-07-24) Przemysław Plackowski: Całkiem spoko, bo nie wymaga nie wiadomo ile czasu, ot w wolnej chwili przy przeglądaniu neta można sobie zrobić krótki test, Fajnie by było, gdyby baza słówek się powiększała, a tak to super :)

Latest issues

  • (2020-05-04, v:1.0.0.6) Piotr Rajchel: Do poprawy
    Mutter zamiast butter, kować zamiast kopać (kick)

Statistics

Installs
61 history
Category
Rating
0.0 (0 votes)
Last update / version
2019-09-14 / 1.0.0.6
Listing languages
pl

Links