extension ExtPose

Porovnání cen

CRX id

jmhkgcmmgjblnkjkbgjggkaeifacakgi-

Description from extension meta

Ověřte si běžnou cenu produktu (uvedenou na Heureka) bez nutnosti opouštět prohlížený e-shop

Image from store Porovnání cen
Description from store Plugin vznikl pro usnadnění vyhledávání a porovnávání cen produktů na českých i slovenských eshopech. Zde je aktualní seznam podporovaných eshopů: - ab-com.cz - alfa.cz - alza.cz - bike-eshop.cz - bike-life.cz - bikero.cz - booktook.cz - bscom.cz - cycology.cz/ - cyklobella.cz - czc.cz - datart.cz - drmax.cz - electroworld.cz - kasa.cz - knihcentrum.cz - kola-online.cz - kolasvorada.cz - kolokram.cz - koloshop.cz - kupkolo.cz - lekarna.cz - mall.cz - megaknihy.cz - mironet.cz - mojekolo.cz - mountfield.cz - online-sport.cz - eshop.progresscycle.cz - electroworld.cz - sport95.cz - tsbohemia.cz - velosport.cz Plugin vytváří most a umožňuje vyhledat nabídky jiných subjektů stejného nebo podobného produktu na portálu heureka.cz, a tím Vám dopřát větší komfort v možnosti porovnat nabídky předních českých e-shopů ze všech možných úhlů. Protože se tak děje automatizovaným procesem, neodpovídáme za chyby, nepřesnosti nebo nesprávné údaje o ceně (případně i o jiných parametrech), které jsou zadávány samotnými prodejci zboží a podléhají podmínkám používání portálu heureka.cz a podmínkám jednotlivých prodejců. Uvedená cena je včetně DPH a nemusí zahrnovat dopravu (resp. nemusí být konečná). Bližší podmínky a další parametry nabídky najdete vždy na stránkách příslušného prodejce. Mějte na paměti, že výhodnost jednotlivých nabídek může záviset (a často i závisí) i na jiných parametrech, pro které může být i vyšší cena nakonec výhodnější (kvalita doručování, reklamační řád, zákaznická podpora, dostupnost zboží, atd.). V případě jakýchkoli dotazů Vám jsme k dispozici.

Latest reviews

  • (2020-01-10) jiří Klejna: Díky za navigaci na Lupě. Zrovna jsem to hledal. Moc pěkně. Nemusím srovnávat ručně. Co mi běží v opeře a v mozile netuším, ale taky dobrý. Tento doplněk nemůže nikoho poškodit, protože to měří všem stejně.
  • (2019-12-31) Tomáš Fiala: Super, to jsem hledal už dávno. PS: Četl jsem i váš článek, jak to celé vzniklo. :-) Tomu říkám hrdinský přístup alias David vs. Goliáš. ;-)
  • (2019-12-29) Jaromír Adámek: Funguje skvěle, šlo by přidat CZC/Alfa a další top obchody?
  • (2019-12-26) Tadeáš Valenta: Great application for price comparison for Czech Alza. Thank you.
  • (2019-12-18) Liberecká hovězí: Perfektní, konečně! To mi přesně chybělo :)
  • (2019-12-18) Tripx: Bohužel nejde v opere. JInak super pocin! Diky.
  • (2019-12-09) mrq: nice

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
4.8 (11 votes)
Last update / version
2020-06-27 / 2.2.0
Listing languages
cs

Links