extension ExtPose

ІПС ЛІГА:ЗАКОН

CRX id

cmfdkcjckihlodmklmnflcbjcamidkop-

Description from extension meta

Плагін від ЛІГА:ЗАКОН - це швидкий доступ до необхідних нормативно-правових документів з будь-якої сторінки вашого браузера.

Image from store ІПС ЛІГА:ЗАКОН
Description from store Читаючи новини в Інтернеті, натрапили на цікавий закон чи постанову й бажаєте переглянути документ загалом, дізнатися, на які документи він посилається, як пов'язаний з іншими? А можливо, вас цікавить, якою була попередня редакція? Знайома ситуація? Тоді спеціально для вас – розширення інформаційно-правової системи ЛІГА:ЗАКОН для браузера. Відтепер переглянути необхідні нормативно-правові документи ще простіше! Установіть розширення ІПС ЛІГА:ЗАКОН у вашому браузері та здійснюйте пошук у всій базі документів системи ЛІГА:ЗАКОН. Попередні та майбутні редакції, зв’язки документа з іншими, судова практика тощо – тепер ще доступніші! Нові надходження, правова картина дня, законодавство, ситуації для бізнесу/юриста/бухгалтера, коментарі до кодексів, типові шаблони та документи, довідкова інформація – пошук відбувається за допомогою всього одного кліка. А крім того, переглядайте історію свого пошуку під час наступного входу та ставте важливі документи на моніторинг – система сповістить про зміни на адресу вашої електронної пошти. Основні функції: • зручний інтерфейс ІПС ЛІГА:ЗАКОН для Chrome. Допомагає швидко знайти правову інформацію, проаналізувати її, оцінити ситуацію та ухвалити безпомилкове рішення; • швидкий пошук із можливістю вибору категорій для більш точного результату; • відображення змін у документах, поставлених на контроль; • відображення історії переглянутих документів через ІПС ЛІГА:ЗАКОН для Chrome; • доступ до найповнішого джерела систематизованої правової інформації; • авторизація в повнофункціональній web-системі ЛІГА:ЗАКОН через ІПС ЛІГА:ЗАКОН для Chrome.

Latest reviews

  • (2020-04-13) Kostya Kos: для польщователей Лиги — must have! 1. не надо постоянно логиниться и бежать на сайт 2. есть история открытых — даже запрос посылать не нужно 3. нотифит про срабатывание новых референтов, сыровато конечно пока, но уже понимаю, что в системе произошли изменения
  • (2020-01-23) Alena Vasileva: Швидко знаходить необхідні документи, за кліком відкривається Ліга. Зручно, не потрібно переходити між вікнами для пошуку. Запам'ятовує останній пошук.
  • (2019-12-27) Katerina Kozhoma: зручно однозначно, ліга як завжди в тренді
  • (2019-12-26) Алексей Александрович: Тільки но встановив, ще нічого не можу сказати, але згодом зрозумію, тоді мабуть і більший відзив напишу.
  • (2019-12-26) Богдан Яцына: прикольно, тепер можна пошукати не заходячи в лігу

Statistics

Installs
1,646 history
Category
Rating
4.7 (6 votes)
Last update / version
2021-02-17 / 1.0.5
Listing languages
uk

Links