extension ExtPose

Resim Editörü ve Araçları - iLoveIMG

CRX id

cfjmmannfmgianghochcmbldommiefec-

Description from extension meta

iLoveIMG ile web sayfası resimleri ve ekran görüntülerini düzenlemek, dönüştürmek veya indirmek çok kolay

Image from store Resim Editörü ve Araçları - iLoveIMG
Description from store iLoveIMG, resimlerinizi -tek bir yerden- etkin bir şekilde düzenlemeniz için size basit ama birinci sınıf araçlar sunmaktadır. Resimleri düzenlemek ve dönüştürmek tamamen ücretsiz ve kolaydır. iLoveIMG Chrome eklentisi, bir profesyonel gibi hissetmenizi sağlayacak güçlü resim düzenleme araçlarını sizlere sunar. ● Toplu İndirici: Bir Web sayfasındaki tüm resimleri tek seferde indirin. iLoveIMG uzantısı, o sayfadaki dışa aktarılması zor olan tüm resimleri çıkarmak için çalışır. Resim formatına, boyutuna veya yönüne göre filtreleyin. ● Resim dışa aktarma: Daha fazla düzenleme seçeneği için resimleri bir siteden iloveimg.com'a aktarın. Resim formatı, boyutu veya yönüne göre filtreleyin. ● Ekran Görüntüsü Alma: Bir Web sayfasının tamamının ekran görüntüsünü alın. Herhangi Web sayfasını indirmesi, paylaşması ve çevrimdışı erişimi kolay bir resim doyasına dönüştürün. ● En iyi kalite ve sıkıştırma ile JPG, PNG veya GIF sıkıştırın. Daha kolay paylaşabilmek için resimlerinizin dosya boyutlarını düşürün. ● Yeni yükseklik ve genişlik pikselleri belirleyerek JPG, PNG, SVG veya GIF dosyalarını yeniden boyutlandırın. Resim boyutlarını toplu olarak değiştirin. ● Yeni piksel boyutları belirleyerek JPG, PNG veya GIF dosyalarını kesin. Resimlerinizi Facebook kapak fotoğrafları, Twitter başlıkları oluşturmak için kesin veya basılabilir resimleriniz için mükemmel en-boy oranı elde edin. ● Resimleri JPG biçimine dönüştürün. PNG, GIF, TIF, PSD, SVG, WEBP veya RAW dosyalarını JPG biçimine dönüştürün. İnternet üzerinden birden fazla resmi tek seferde JPG biçimine dönüştürün. ● JPG'den dönüştürün. JPG dosyalarını PNG veya GIF'e dönüştürün. İnternet üzerinden tek seferde birden fazla JPG dosyasını diğer resim biçimlerine dönüştürün. ● JPG, PNG veya GIF resimlerine filigran koyun. Resimlerinizi internet hırsızlıklarına karşı koruyun. ● JPG, PNG veya GIF dosyalarınızı döndürün. Birden fazla resim dosyasını tek seferde yatay veya dikey yönde döndürün. ● Fotoğraf Editörü: Fotoğraflarınıza metin, yapıştırmalar, efektler ve filtreler ekleyin. Fotoğraflarınızı internette düzenleyin. ● HTML dönüştürücü: Web sayfalarını JPG veya SVG dosyalarına dönüştürün ve görsel oranları koruyun. ● İnternet meme'leri oluşturucu: İnternet meme'lerine yazılar ekleyin ya da size özel internet meme'leri yapmak için resimlerinizi yükleyin. Her ay milyonlarca kişi iLoveIMG'ı ziyaret ederek resimlerini daha iyi hale getiriyor. Resimlerini kolaylıkla düzenlemek için iLoveIMG kullanarak zamandan tasarruf eden bu milyonlara siz de katılın.

Latest reviews

 • (2023-10-31) Travis Stone: it works and easy to use
 • (2022-01-15) Grock Reddeck: God I love this extension. So fast and easy.
 • (2021-02-25) Art Spark (Artem): - очень много багов - очень неудобный крупный интерфейс - часто интерфейс неадекватно себя ведет, - самостоятельно включаются кисти, - или отменяются не последние действия - не сменяются цвета кисти после выбора цвета + есть возможность добавлять несколько картинок на холст
 • (2021-01-29) BoMax2806 !!!: GREAT!!!
 • (2020-12-04) 于芳: 满足基本需求,很实用的工具
 • (2020-11-02) sintia rodrigues: This app is so underated, but is very useful and high quality. Especially considering the fact that it's free, it can be used to screenshot something on any device, make memes, office works and lot more. Keep it up. -Thank you.
 • (2020-08-15) Lh Guo: All it does is redirect me to an editing website asking me to upload
 • (2020-08-14) Ariel Ñari: Re-bueno y fácil de usar
 • (2020-07-14) Rafael Galvis: es bueno me gusta
 • (2020-07-12) Marcelo de Araújo Silva (Tutankhamun): Encuentre rápidamente manuales de usuario GRATUITOS
 • (2020-03-05) Dave King: Excelente. Me encanta. Me hace más fácil los trabajos para presentar.
 • (2020-01-17) Jorge Donoso: Fantastic extension! As a part time graphic designer I constantly use Compress, resize, and crop image before sending them to my clients by email. Love it!

Statistics

Installs
18,525 history
Category
Rating
4.0451 (133 votes)
Last update / version
2021-06-15 / 3.0
Listing languages

Links