extension ExtPose

Sentimenti

Description from extension meta

Przeanalizuj emocje w dowolnym fragmencie tekstu na stronie!

Image from store Sentimenti
Description from store Sprawdź, jakie emocje wyraża post na Facebooku, artykuł na portalu, blogowy wpis. Nawet bez czytania. Komunikacja międzyludzka opiera się na emocjach. To one sprawiają, że chcemy kogoś słychać, a informacje stają się dla nas interesujące. Autorzy tekstów zawsze starają się poruszyć w odbiorcy jakąś czułą strunę, wywołać w nim radość, złość czy smutek. Teraz możemy sprawdzić, które z tych emocji i w jakim natężeniu wyraża to, co czytamy lub napisaliśmy. Narzędzia do analizy emocji Sentimenti powstały w oparciu o autorskie badania, najnowsze metody automatycznego przetwarzania języka polskiego oraz model ośmiu emocji podstawowych Plutchika. Rozszerzenie do Chrome jest tylko jednym z nich. Aby korzystać z wtyczki Sentimenti zarejestruj się jako użytkownik (podając mail) i aktywuj konto. Po zalogowaniu zaznacz na dowolnej stronie fragment tekstu długości 25-250 słów. Po kliknięciu na niego prawym klawiszem myszy możesz wybrać opcję “Analizuj zaznaczony tekst”. Po chwili rozszerzenie przekieruje cię na dedykowaną wybranemu przez ciebie fragmentowi stronę z wynikami analizy emocji. Możesz jednocześnie analizować kilka tekstów - każdy wynik otworzy się w nowej karcie.

Latest reviews

  • (2020-03-16) Marta Stefańska: Fajna wtyczka. Prosta i wygodna :)
  • (2020-02-20) Piotr Miłkowski: Wtyczka prosta w obsłudze, szybka rejestracja i błyskawiczne działanie. Wyniki dotyczące emocji zgadzają się z treścią tekstu - bardzo dobre rozwiązanie dla analityków, polecam!
  • (2020-02-20) Tomasz Kot: Reaguje szybko. Zrozumiałe i przejrzyste wyniki. Czytelny wygląd. Rejestracja w mniej niż minutę działa na bardzo różnych stronach i daje wyniki bardzo adekwatne. Polecam bardzo serdecznie.
  • (2020-02-20) Kamil Kanclerz: Bardzo wygodna wtyczka. Rejestracja przebiega bez problemu i po paru chwilach można ją użyć, aby szybko i prosto sprawdzić czy artykuł jest wart przeczytania! :)
  • (2020-02-20) Damian Grimling: rewelacyjna sprawa. Klikasz i widzisz emocje. Nie sentyment, emocje! :)))

Statistics

Installs
155 history
Category
Rating
5.0 (6 votes)
Last update / version
2020-02-18 / 1.0
Listing languages
pl

Links