extension ExtPose

Autoworker - Statystyki Allegro

Description from extension meta

Szczegółowe wykresy historii cen i raporty sprzedażowe dla ponad 130 milionów produktów na Allegro.

Image from store Autoworker - Statystyki Allegro
Description from store Nasze rozszerzenie do przeglądarki chrome dodaje wykresy historii cen na najpopularniejszych aukcjach  i raporty sprzedażowe na wszystkich twoich ofertach Allegro. 🔴 Statystki są również dostępne w naszym panelu: https://panel.autoworker.pl/allegro/analytics Cennik: https://autoworker.io/pl/cennik/ Historia cen allegro: Dzięki monitorowi cen poznasz ruchy cenowe na interesujących Cię ofertach. Sprawdzisz jak zmieniały się ceny w czasie u określonych sprzedawców i poznasz dynamikę ich zmian. Raporty sprzedażowe: Dzięki raportom sprzedażowym poznasz wartość sprzedaży, liczbę sprzedanych sztuk, ilość transakcji i średnią cenę sprzedaży dla swoich ofert na Allegro.

Latest reviews

  • (2020-10-20) darek sztag: Brak info o płatnościach w opisie, 25zł miesięcznie za sprawdzanie cen... nie dziękuję. Aplikacja kompletnie bezużyteczna jak nie zapłacisz, nic nie daje.
  • (2020-08-28) Jarek: Dodatek jest bezużyteczny bez kupna usługi która jest płatna. Brak w opisie informacji o comiesięcznych płatnościach.

Statistics

Installs
983 history
Category
Rating
3.0 (4 votes)
Last update / version
2020-09-30 / 1.1.0
Listing languages
pl

Links