extension ExtPose

Emparator E-ticaret Ürün Analiz Programı

CRX id

dllfjglbokgadlgacpeegnlmkjolokcm-

Description from extension meta

Emparator, e-ticareti daha verimli yapmanıza ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Image from store Emparator E-ticaret Ürün Analiz Programı
Description from store Emparator Chrome eklentisini HepsiBurada, Trendyol, N11 ve GittiGidiyor pazar yerlerinde çalıştırıp ürünlerin satış istatistiklerini öğrenebilir ve kolaylıkla kar hesabı yapabilirsiniz E-ticaret pazar yerlerinde satış yapanlar veya yapmak isteyenler için geliştirdiğimiz bu program ile satışlarınızı ciddi şekilde artırabilirsiniz. Bu eklentiyi kullanarak rakiplerinizin bir adım önünde olacağından şüpheniz olmasın. Bizim eklentimizi kullanarak; · Yeni ürünler bulabilirsiniz · Bulduğunuz ürünün tahmini olarak kaç sattığını öğrenebilirsiniz · Ürünlerin kar marjını kolaylıkla görebilirsiniz · Kendi ürünlerinizin komisyon hesaplamalarını yapabilirsiniz · Satmayı düşündüğünüz kategorinin analizini yapabilirsiniz · Ürün sayfalarında hangi ürünün ne kadar ciro yaptığını görebilirsiniz · Hangi mağazanın günlük veya aylık ne kadar satış yaptığını değerlendirebilirsiniz · Kategorilerdeki ortalama görüntülenme, tahmini satış, ortalama ciro, ortalama yorum sayısı gibi önemli analiz kriterlerini aynı ekranda görebilirsiniz · Rakiplerinizin stoklarını takip edebilirsiniz · Ürünlerin fiyat geçmişlerini inceleyebilirsiniz · Kendi listelerinizin veya rakiplerinizin listelerinin kalite skorlarına bakabilirsiniz ve bu sayede ürün sayfanızı geliştirerek daha fazla satış yapabilirsiniz · Ürün sıralama bulucu aracımızla kendi ürününüzün kaçıncı sayfada olduğunu kolayca bulabilirsiniz · Hangi kelimede veya kategoride kaç mağaza var, domine eden mağazalar var mı, hemen öğrenebileceksiniz Web uygulamamız ile de Türkiye’deki e-ticaret pazar yerleri olan N11, Gitti Gidiyor, Hepsi Burada ( HepsiBurada ), Trendyol ve Amazon’da; · Ürün araştırması · Ürün analizi · Kelime araştırması · Stok takibi · Buy box takibi · Yorum takibi · Ürün takibi Yapabilirsiniz. Emparator Chrome eklentisi şu an Hepsiburada.com, Trendyol.com, N11.com ve Gittigidiyor.com pazar yerlerinde çalışmakta. Yakın zamanda Amazon.com.tr’de de çalışmaya başlayacak. Emparator E-ticaret Ürün Analiz Programı, Emparator.com'un resmi Google Chrome eklentisidir.

Latest reviews

 • (2021-12-18) Oruc Mahmud: Merhaba. Vebsitenizde kayıt olamıyorum, hata çıkıyor.
 • (2021-11-19) Görkem Bağcı: Komisyonların çoğu yanlış kargo fiyatları yanlış
 • (2021-11-17) Fatih Sakallı: Merhaba eklentiyi chorme üzerine ekledim. Ama pazaryerlerinin sitelerinde gözükmüyor .farklı bir alandan mı girmem lazım tam olarak anlamadım .bilgi verilirse sevinirim .
 • (2021-10-26) Hayrettin Göktaş: EMPARATOR-EMPARAZON ROKETLEDİ BİZİ HARİKA-PÖRFECT- VANDERFUL Mehmet Hocam sen bizim Elon musk IMIZSIN 🚀🏎🛸🛰🚤 Made in MEHMET TEK
 • (2021-09-17) Ablet Uygur: çok güzel bir uygulama olmuş, yeni satın aldım işi görüyor yalnız verilerde ciddi hatalar olduğunu fark ettim, bu konuda iyileştirme yapılmasını temenni ediyorum, başarılar diliyorum.
 • (2021-09-03) Turab Züccaciye: Güzel bir eklenti yalnız kötü yanı eklenti çalışsın çalışmasın eklediğiniz zaman otomatik doldurma yapıyor heryere sıkıntının giderilmesi lazım...
 • (2021-08-14) hakan karakas: aslında program gayet güzel beğendim ama 3 yıldız vermemin sebebi tek kullandığım özellik olan karlılık aracında hepsiburada komisyonlarını yanlış gösteriyor. Zaten bu özellik için kurmuştum uzantıyı fakat kullanamıyorum. %23 komisyonu olan ürünün komisyonunu %7 olarak gösteriyor birçok üründe komisyonlar hatalı. Güncel komisyonlar düzeltilirse ozaman mükemmel bir uzantı olacaktir.
 • (2021-07-08) Bekir Yazıcıoğlu: fikir güzel ama yazılım düzgün çalışmıyo egitim videolarındaki gibi degil bi çok sey çalışmıyo ben full paket aldım ve pişman oldum bi dahada almam zaten
 • (2021-05-25) Ege celik: eklenti çalışmıyor ilk yüklediğimde çalışıyordu eklentiyi kaldırıp yeniden yüklediğim halde göstermiyor
 • (2021-04-13) ahmet ahmet: Hem Chrome hem de Operaya eklentiyi yükledim ama mesela n11 e girdiğimde youtube videonuzda anlattığınız simgeler ve veriler çıkmıyor.Sanki eklenti hiç yokmuş gibi.
 • (2021-03-24) nalan koca: Trendyolda Çalışmıyor mu web eklentisi ?
 • (2021-01-29) HAKAN KAYA: Öncelikle elinize sağlık, Türkiye'de e ticaret yapmak isteyenler için çok kullanışlı bir program olmuş. Son olarak da trendyol pazaryerini eklemeniz mükemmel oldu çünkü en çok trafik alan pazaryeri orası. Umarım yakın zamanda tüm pazaryerlerini eklemiş olursunuz. Başarılarınızın devamını dilerim.
 • (2021-01-28) Salih Canan: Teknik bazı problemler vardı, onlar düzeltilip trendyol da eklenince harika oldu.
 • (2021-01-28) Mehmet ÇIRAKOĞLU: Türkiye platformlarında böyle bir yazılıma ihtiyacımız vardı, her geçen gün daha da işlevsel hale getirdiğiniz Emparator için, emeği geçen tüm çalışanlara teşekkür ederim.
 • (2021-01-28) Uğur Selvi: mükemmel bir analiz proğramı satıcıların tam istediği şekilde olmuş bizlerin işlerini çok kolaylaştırmış durumda
 • (2021-01-28) mustafa eren: Sizin eğitimlerinizi uzun süredir takip ediyorum. Sizden danışmanlık alan biri olarak şunları belirtmek istiyorum; yapmış olduğum satışlarıma, trendyol satış tahminleri oldukça yakın seviyededir ve kar hesaplama oldukça hızlı ve kullanımı kolay. Uzun süre sitenizi kullanacağıma eminim. Ellerinize sağlık...
 • (2021-01-28) Salim Çiçek: Eklenti gayet güzel olmuş elinize sağlık. Mobil versiyonunu da sabırsızlıkla bekliyorum.
 • (2021-01-28) Mevlüt Gr: Çok iyi bir eklenti olmuş hocam emeğinize sağlık trend yolunda gelmesi gayet verimli oldu
 • (2021-01-24) Ali Yaman: Harika Piyasadakilere Nazaran Süper
 • (2020-11-04) Harun Guven: Birçok ürünün günlük satışını sıfır olarak gösteriyor, sanırım ileride düzelecek. Yararlı uygulama, teşekkürler.
 • (2020-10-16) mesut ş: satış oranları çogunda sıfır görünüyor hala veriler düzelmedimi yada nezaman düzelecek
 • (2020-10-15) ERSİN YÜKSEK: merhaba 5 yıldız verıyorum fakat bır sorum olucak programın dogru çalıstıgına emınmısınız ? Dogruysa eger n11 de cogu fırma batmış olması gerek.
 • (2020-09-22) VOLKAN ÇAKIN: hocam toplam görüntülemeyi göremiyorum yardımcı olur musunuz
 • (2020-09-19) Derya Baktı: Günlük Ortalama Görüntüleme ve Toplam Görüntüleme sıfır gösteriyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
 • (2020-09-19) BANU KILIÇ: Toplam görüntülenme ve günlük ortalama satışı göremiyorum hiç bir üründe. Nasıl düzeltebilirim,
 • (2020-09-16) Emre Pakyürek: 1 haftadır düzgün kullanmama rağmen son 4 gündür n11'de özellikle veriler sürekli dönüyor ve sonuç göstermiyor.
 • (2020-09-09) Emre Deveci: 3 yıldız verdim sebebi mail hala gelmedi 10 saatten fazla oldu üye olalı [email protected]
 • (2020-07-18) Murat Arda fan: telefon kategorisinde çalışmıyor belki halen düzeltmeler yapılıyordur ya da ben eklentiyi tam olarak kullanmıyorumdur neyse ücretli tarifeleri site açılmadan önce kayıt olan kişilere ücretsiz verilse açıldıktan sonra da kayıt olan ama e posta atılmamış kişilere de ömür boyu ücretsiz olanak sağlanırsa sevinirim teşekkürler
 • (2020-07-11) enes gumus: E-ticaret platformlarında satış yapacaklar için ürün seçme, rekabet ve maliyet analizleri konularında çok önemli, destek ve yön verici bir program olmuş. Kullanıcı arayüzü de gayet güzel ve kullanışlı. Emparatoru kullanan mağaza sahipleri için satış rakamlarını ve cirolarını artırması kaçınılmaz. Emeğinize sağlık.
 • (2020-06-30) Yunus Emre AKPOLAT: UZUN ZAMANDIR TÜRKİYE PLATFORMLARI İÇİN BÖYLE BİR UYGULAMA YAPILMASINI BEKLİYORDUM. BU İHTİYACI KARŞILADIĞINIZ İÇİN ÇOK MEMNUNUM. PROGRAMIN ÇALIŞMASI VE VERİLERİ GAYET İYİ. ÖZELLİKLE HESAPLAMA ARACI ÇOK HOŞUMA GİTTİ. TEŞEKKÜRLER..
 • (2020-06-30) Burak ÇELİK: eklenti gayet stabil çalışıyor verdiği rakamlar benim satış rakamlarımla uyuşuyor Kar hesaplamasıda çok pratik ve Hızlı şekilde rakamları vermesi de çok güzel gayet başarılı olmuş. Yeni çıktığı için geliştirilecek yerleri var elbette asıl beklentim web tarafında bakalım orası nasıl olacak
 • (2020-06-30) Mustafa Can: Türkiye'deki satış platformlarında ve Amazon Amerika'da satış yapıyorum. Türkiye'de ürün araştırması vb. durumlar için kullanabileceğimiz bir eklenti yoktu. O eksikliği fazlasıyla dolduracak gibi duruyor. Ürün analizi yapmak için gerekli olan görüntülenme sayısı, satış rakamları ve daha birçok bilgiyi bize sağlıyor. Teşekkürler.
 • (2020-06-30) Ömer Kılıç: Türkiye'de E-Ticaret yapanlar için çok gerekli bir eklenti. Sunduğu veriler satışlarımıza büyük ölçüde yön verecek.
 • (2020-06-30) Mehmet Tek: Emparator Chrome Eklentisi Türkiye E-Ticaret pazar yerleri olan N11, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol ve Amazon'da veri analizi yaparak satışlarınızı artırmanızı sağlar. Her E-Ticaret satıcısının kullanmasının kesinlikle faydalı olacağını düşünüyorum.

Statistics

Installs
8,000 history
Category
Rating
4.3 (36 votes)
Last update / version
2022-02-18 / 1.6.1
Listing languages
tr

Links