extension ExtPose

Hesaply

Description from extension meta

Özel Alışveriş Asistanınız!

Image from store Hesaply
Description from store Hesaply, online alışveriş yaparken baktığın ürünün aynısının daha ucuzunu otomatik bulan bir eklentidir! Türkiye’nin en büyük 3 e-ticaret sitesinde (hepsiburada.com, trendyol.com, n11.com) alışveriş yaparken Hesaply senin için çalışır ve sen ürüne baktığın sırada internette daha ucuz alternatif varsa sana haber verir. Tasarruf yapmayı seviyor musun? Hesaply deneyene kadar bekle! Araştırmalarımız Hesaply'ın ortalama yüzde 10 daha ucuza aynı ürünü bulabildiğini gösterdi bazı ürünlerde tasarruf miktarın yüzde 30'a varıyor. Kısacası bundan sonra aynı ürüne fazla para verecekken seni uyaracak bir dostun var, Hesaply! Online alışveriş yaptığında senin için tüm fiyat araştırmalarını Hesaply yapar ve baktığın ürünün daha ucuzu varsa bu alternatifleri sana listeler, dilediğin yerden alışveriş yapmak senin seçimin! Tek tıklamayla daha ucuza satan satıcıları ve siteleri listeler! Hesaply bildirimi geldiğinde, Hesaply ikonuna tıkla anında uygun fiyatlı satıcıları görüntüle! Aynı satıcı başka platformda aynı ürünü daha ucuza satıyorsa Hesaply bunu sana özellikle belirtir! Çok yakında Hesaply üyelerine özel ek indirimlerle en ucuzdan bile ucuza almaya başlayacaksın tek yapman gereken Hesaply kullanmaya devam etmek. Hesaply ailesine katılmaya davetlisin.

Latest reviews

  • (2020-09-22) Okan Şahin: Çok güzel bir eklenti olmuş. Mutlaka kalsın tarayıcının bir köşesinde! Çok hoşuma gitti benim.
  • (2020-09-15) Bugrahan Çelebi: Pazar yerleri arasında fiyat kıyaslaması yaparken gerçekten harika. Tek tek n11'e Hepsiburada'ya, Trendyol'a vs. bakayım derdi yok. Ancak tekil-markaların websitelerine girdiğimizde nedense eklentiden bir fiyat kıyaslama gelmiyor. Başarılı bir düşünce ve uygulama, ellerinize sağlık. Kapsadığı websiteleri arttıkça daha da başarılı olacaktır!
  • (2020-08-31) Hesaply: Tesekkur ederiz!
  • (2020-08-30) Arda Ozertem: Herkese tavsiye ederim ise yarayan bir eklenti..
  • (2020-08-29) Muhammed Emin Ertürk: Çok iyi bir eklenti herkese tavsiye ederim.

Statistics

Installs
53 history
Category
Rating
5.0 (7 votes)
Last update / version
2020-11-23 / 1.0.5
Listing languages
tr

Links