extension ExtPose

Paratic Çevirici: Döviz, Altın, Kripto Çevir

Description from extension meta

Paratic Çevirici: Döviz Kurları, Altın Fiyatları, Kripto Para Hesaplama

Image from store Paratic Çevirici: Döviz, Altın, Kripto Çevir
Description from store Paratic Çevirici: Döviz, Altın, Kripto Para Hesaplama - Eklenti içerisinde 42 adet döviz kurunu birbiri arasında çevirebilirsiniz. - Tüm altınları güncel fiyatları ile anlık olarak hesaplayabilirsiniz. - Kripto Paraları kendi arasında hızlıca çevirebilirsiniz. Paratic Çevirici eklentisi ile döviz kurlarını, altın fiyatları ve kripto paraları birbirleri arasında çevirmek artık çok kolay ve ücretsiz. Paratic Çevirici eklentisi RSS Interactive tarafından geliştirilmiş ve düzenli olarak geliştirilecektir.

Latest reviews

  • (2020-09-18) Enes Taşcı: Güncel fiyatlarla anlık çeviri imkanı sunuyor. Gayet hızlı çalışıyor ve çok kullanışlı. P (A) R A T İ C
  • (2020-09-11) Altay Bilgin: hesaplama işini son derece kolay hale getiren bir eklenti olmuş. fiyatların güncel olması da büyük bir avantaj o anki değerden çevirme işlemini yapabiliyorsunuz görselliği de harika tebrikler
  • (2020-09-11) Nesrin ZAMAN: Hem güncel fiyatlar hem hesaplama hem kullanım kolaylığı... Oldukça başarılı bir uygulama olmuş, tavsiye ederim.
  • (2020-09-11) Melisa YILDIZ: Piyasalardan anında haberdar olmak istiyorsanız mutlaka faydalanın. Kullanımı kolay, anlaşılır ve istediğiniz aracın fiyatlarına anında ulaşabilmenin konforu paha biçilemez. Her özelliğiyle harika!
  • (2020-09-10) Hatice Bicer: Döviz ve altın fiyatlarına anında ulaşabilmenin yanında, al-sat yapanların işini kolaylaştıracak hesaplama özelliği harika. Bayıldım.
  • (2020-09-10) Gökhan Özbaş: Döviz, altın ya da kripto para yatırımlarınız varsa ve al sat yapıyorsanız bu eklenti büyük iş görür. Güncel veriler ışığında anlık hesaplama yapabiliyorsunuz. Memnun kaldım tavsiye ederim...
  • (2020-08-17) RSS Interactive: Süper! Paratic düzeli olarak büyüyor ve web'e yayılıyor.
  • (2020-08-14) Onur OKTAY: Kullanıcı odaklı arayüze sahip, En çok ihtiyacınız olan Kurların fiyat bilgisine anında ulaşıyorsunuz. Özellikle Hızlı işlem yaparken yada Telefonda birisiyle Kur konusunda mutabıklaşırken oldukça Pratik.
  • (2020-08-14) EMRAH TUNÇ: En çok takip ettiğimiz enstrumanların fiyat bilgisine hızlıca ulaşmak gayet güzel.. Teşekkürler.
  • (2020-08-14) Onur Celik: Çok pratik, tavsiye ederim! 👏🏻👏🏻

Statistics

Installs
15 history
Category
Rating
5.0 (10 votes)
Last update / version
2020-09-02 / 1.1
Listing languages
tr

Links