extension ExtPose

KISer

CRX id

fikhliccflabbhhgdpmnbdbeeacecncl-

Description from extension meta

KISer - przyjaciel projektanta wnętrz

Image from store KISer
Description from store To rewolucyjny dodatek do KIS List - narzędzie, które umożliwia tworzenie list (zakupowych) produktów ze zdjęć i opisów z dowolnych stron internetowych. To mała wtyczka, która zmienia wszystko. Jest prosta w użyciu bo proste jest wygodne! KISer pomoże Ci budować Twoje listy wyposażenia w mgnieniu oka. Jeśli chcesz go używać musisz być zalogowany na swoje konto na stronie https://kislist.com.

Latest reviews

  • (2021-07-05) Nena Wolanska: Jestem zachwycona Kis list. Mega ułatwia pracę! Wielka oszczędność czasu. Przy tworzeniu listy zakupów, automatycznie obliczany jest budżet, jak również tworzy się moodboard. Klient na bieżąco może ustosunkować się do zawartych w liście produktów, akceptując je lub odrzucając. Dla mnie największą zaletą to, że w trakcie przeglądania Internetu, mogę od razu zapisywać interesujące mnie produkty, segregując je odpowiednio. Dzięki temu, kiedy chcę je wykorzystać za jakiś czas, otwieram wtyczkę i je mam, a nie szukam na nowo.
  • (2021-07-05) Anna Oniszk Popławska: To jest to czego szukałam bardzo długo. Listy zakupowe i kosztorysy tworzą się niejako przy okazji przeglądania internetu. Genialna możliwość sortowania bardzo dużej ilości informacji. Oszczędność czasu i pieniędzy. Mam nadzieje, że narzędzie to pokochają też inni projektanci wnętrz oraz sklepy z wyposażeniem wnetrz.
  • (2021-06-29) Alice Amaltea: Za to narzędzie twórcy powinni dostać Nobla!!! Niesamowicie usprawnia pracę, a tworzenie listy zakupowej to już bajka! 💚 A klienci jacy zachwyceni opcją "zaakceptuj-odrzuć"! Cud miód i orzeszki!!! 🤩 Wielkie podziękowania i ukłony w pas za Waszą pracę drodzy twórcy!
  • (2021-06-24) Marta: Bardzo pomocne narzędzie w pracy :)
  • (2021-06-07) Magdalena Moc-Kwiecień: Aplikacja jest genialna ! Jeszcze nigdy tak szybko nie zrobiłam zestawienia materiałów dla klienta. Jest prosta w obsłudze. Zdecydowana oszczędność czasu. Zdecyduje się na pełną opcje.
  • (2021-05-12) Leszek: Bardzo funkcjonalna aplikacja, dobrze przemyślana, w znacznym stopniu skraca czas pracy. Interfejs przyjazny, czytelny, intuicyjny i graficznie dopracowany :) POLECAM!
  • (2021-05-11) Magdalena Nieczypor: Według mnie totalna rewelacja! Genialnie ułatwia, przyspiesza pracę, dla klienta bardzo czytelne i wygodne. Odkąd używam tej wtyczki naprawdę lubię tworzyć listy zakupowe do projektów :-) Automatyczne liczenie kosztów produktów pozwala uniknąć wielu błędów, o które przy dużej ilości pracy naprawdę łatwo... Tak więc naprawdę POLECAM!!!!
  • (2021-05-07) Paweł Nejman: Wtyczka rewelacyjna, genialny pomysł. Ułatwia i przyspiesza pracę. Działają też skróty z klawiatury. Dzięki temu jest jeszcze mniej klikania :)
  • (2021-04-29) Magda: Uwielbiam tą wtyczkę wraz z listą zakupową tworzy po prostu doskonały duet! To zupełnie inna jakość pracy! Nie wyobrażam już sobie bez niej życia, wystarczy że jestem na stronie z produktem, otwieram wtyczkę i w 3 sekundy mogę dodać ten produkt do wybranej listy. Koniec z ręcznym kopiowaniem danych. Polecam!

Statistics

Installs
227 history
Category
Rating
5.0 (9 votes)
Last update / version
2021-07-26 / 1.5.2
Listing languages
pl

Links