extension ExtPose

Filma me titra shqip HD!

Description from extension meta

Quick launch Filma me titra

Image from store Filma me titra shqip HD!
Description from store Nëse bëhet fjalë për cilësi, atëherë keni ardhur në vendin e duhur. Mistreci.to është faqja më e klikuar për filma me titra në Shqipëri, Kosovë, Maqedoni. Na vizitoni në google duke kërkuar "Mistreci" ose "Mistreci filma" ose instaloni këtë extension në chrome që të lidheni direkt me faqen tonë të filmave. #Filmametitrashqip #Mistreci #FilmaHD #Filmafalas

Latest reviews

  • (2020-11-04) Vrima Al: Webi me i mire i te gjitha koherave per filma me titra Shqip. Faleminderit mistreci dhe per kete extension. shume bukur
  • (2020-11-04) A F: ju ndjeki qe ne fillimet tuaja .Prshendetje nga tetova Jeni Te mrekullueshem.nuk ka shanc mos ta shof nje film ne mbremje Para gjumit nga faqja e juaj cdoher ju ndjeki Flm shum Sdi cka kisha ba pa ju besoni Ska shanca tem me mare Gjumi pa e pa nje film mka mbetur shprehi
  • (2020-11-04) JUST a random weeb: ky qeka super me vlla shof filma ne koh te lire super ju lumte
  • (2020-11-04) Pretty Bad Gal: ky qenka nona fare m daku
  • (2020-11-04) Anna: Bravo per punen qe beni! jeni me te miret!!!
  • (2020-11-04) rovena lame: Best App!!! Me ndihmon te lidhem me faqen e filmave shume lehte :D
  • (2020-11-04) Kilbackvcs Lutheryij: Very nice, love it!!!

Statistics

Installs
54 history
Category
Rating
5.0 (7 votes)
Last update / version
2020-11-14 / 1.0.0
Listing languages
en

Links