extension ExtPose

DMSales LeadIn

CRX id

hohhkeliblpohmenagfmgamdfefpfldl-

Description from extension meta

DMSales LeadIn - automatyzuj pozyskiwanie kontaktów z LinkedIn i sprawdzaj wiarygodność firm

Image from store DMSales LeadIn
Description from store NOWOŚĆ! Wtyczka obsługuje teraz także SalesNavigatora w LinkedIn! Wtyczka DMSales LeadIn to narzędzie, które pozwala na zautomatyzowanie procesu wyszukiwania osób i firm na portalu LinkedIn, a także ocenę potencjalnych kontrahentów za pomocą autorskiego narzędzia ReferScore. LinkedIn: 1. Wpisz interesującą Cię wartość w wyszukiwarce LinkedIn, a następnie uruchom wtyczkę. 2. Zobaczysz listę analizowanych profili, kliknij "pobierz informacje". 3. Wtyczka zacznie zbierać dane o kontaktach oraz przygotuje raport ReferScore o wyszukiwanej firmie. Dowolna strona WWW: Dodatkowo, możesz użyć wtyczki na wybranej stronie www danej firmy, aby otrzymać szczegółowy raport na temat jej opinii, w tym m. in. moralności płatniczej. Będąc niezalogowanym na platformie DMSales, możesz uruchomić wtyczkę i zobaczyć profile firm oraz profile osób, a system wyświetli Ci raport dla poszczególnej firmy. Dane możesz pobrać do pliku, lub skopiować raport ReferScore w postaci obrazka. Będąc zalogowanym na naszej platformie, dostajesz o wiele większy wachlarz możliwości. Oprócz powyższego, możesz zapisać pozyskane dane w platformie, a system DMSales pozwoli Ci odnaleźć adresy e-mail do zainteresowanych osób. Pozwoli Ci to na realizowanie kampanii oraz monitorowanie aktywności klientów.

Latest reviews

 • (2021-05-31) Małgorzata Korzeniewska: Bardzo fajna wtyczka w porównaniu z innymi dostępnymi na rynku. Można pobrać wiele kontaktów jednocześnie prosto z wyników wyszukiwania, nie trzeba wchodzić bezpośrednio w profil. Pobiera też dane ze stron www. Super! :)
 • (2020-11-24) Agata Gos: Świetne narzędzie, analizuje firmę i sprawdza jej wiarygodność!
 • (2020-11-24) Mateusz Cymbała: Świetne narzędzie do badania potencjalnych kontrahentów. Jeżeli jesteś na Linkedin, znacznie pomoże Ci w wyszukiwaniu kolejnych kontaktów.
 • (2020-11-23) Andrzej Dudik: Bardzo przydatne narzędzie zwłaszcza z uwagi na zbliżający się Black Friday! :)
 • (2020-11-23) Jasiuuu Leszczyński: Wtyczka pomogła w uniknięciu podpisania umowy z nierzetelnym dostawcą - polecam
 • (2020-11-23) Sebastian Knigga: Działa, faktycznie usprawnia pracę.
 • (2020-11-23) Izabela Madejska: Narzędzie pomaga w automatyzacji działań na Linkedinie i pobraniu kontaktów do dalszej komunikacji poprzez platformę DMSales. Pomaga również sprawdzić sklep internetowy, stronę firmy lub kontrahenta i pokazuje informacje na temat wiarygodności, moralności płatniczej i opiniach od klientów. Świetne narzędzie, polecam!
 • (2020-11-12) Designer: Niesamowite narzędzie!
 • (2020-11-11) Iwona Kic: Łatwa w obsłudze wtyczka, pozwala na szybkie sprawdzenie pracowników na konktretnych stanowiskach oraz firm w których pracują, szczególnie ciekawie wygląda prezentowany score dla każdej z wyszukanych z firm
 • (2020-11-11) Barbara Kolbus: Świetne narzędzie ułatwiające wyszukiwanie kontaktów na LinkedIn, dzięki niemu można szybko poszerzyć grupę kontaktów biznesowych i szybko wystartować z nowymi pomysłami.
 • (2020-11-10) Andrzej Fraś: Fajna wtyczka! Dzięki niej zaoszczędziłem sporo czasu przy sprawdzaniu firm na LinkedIn!
 • (2020-11-09) Maciej: Bardzo pomocne narzędzie do pracy z kontaktami na linkedin.

Statistics

Installs
261 history
Category
Rating
5.0 (13 votes)
Last update / version
2021-05-04 / 2.0.4
Listing languages
pl

Links