extension ExtPose

sahibindenveri.com sahibinden ilan geçmişleri

CRX id

hfpakfdkjohpjlkbljljjmhiecajcokc-

Description from extension meta

Sahibinden araba, otomobil ilanlarının fiyat geçmişini, başlık-km gibi bilgi değişikliklerini görebileceğiniz tek uygulamadır.

Image from store sahibindenveri.com sahibinden ilan geçmişleri
Description from store Sahibinden vasıta, otomobil, araç, araba ilanlarının fiyat geçmişlerini, başlık-km gibi bilgi değişikliklerini görebileceğiniz yegane uygulamadır. Amacı: Eğer alıcıysanız baktığınız sahibinden ilanlarında satıcının ne değişiklikler yaptığını görmek hem seçim yapmanızı kolaylaştıracaktır hem de pazarlık yaparken elinizi güçlendirecektir. Eğer fiyatı arttırdıysa önceki rakama bakarak pazarlığa girişebilirsiniz. Ya da fiyatı düşürdüyse karşı tarafın biran önce satmak istediğini anlarsınız. Sahibinden veri eklentisi satıcı olduğunuz durumlarda da aracınızın benzerlerindeki fiyat değişikliklerine hakim olmak doğru satış rakamını belirlerken size fayda sağlayacaktır. Kullanımı: Sahibinden veri eklentisini yükledikten sonra mesela Sahibinden otomobil kategorisine giriyorsunuz. Görünüm modunu "Klasik" halde siz sayfalar arasında gezinirken eklenti sayfadaki Sahibinden ilanlarının geçmiş bilgilerini sorguluyor. Eğer ilan bilgilerinde değişiklik varsa sağ tarafa bir buton ekleniyor. Butona tıkladığınızda bir pencere açılıyor ve hangi tarihte neyin değiştiğini görüyorsunuz.

Latest reviews

  • (2021-01-14) Alper Mustafa Bucak: Araç almamda bana çok fikir verdi çok güzel uygulama tavsiye ederim. Bu uygulama sayesinde geçmiş gerçek veriyi görebildim. Pazarlık yaparken çok işime yaradı.
  • (2020-12-19) Mesut Net: İlginç bir fikir, güzel bi çalışma.. İşe yarar gibi duruyor.

Statistics

Installs
265 history
Category
Rating
5.0 (3 votes)
Last update / version
2021-02-20 / 1.30
Listing languages
tr

Links