extension ExtPose

Ateş Düşürücü Asistanı

CRX id

gjpckbnemhdopkbcgodoojncbdmjefke-

Description from extension meta

Ateş Düşürücü Asistanı ile ateş düşürücü şurup dozunu kiloya göre hızlıca hesaplayabilirsiniz.

Image from store Ateş Düşürücü Asistanı
Description from store Ateş Düşürücü Asistanı ile ateş düşürücü şurup dozunu kiloya göre hızlıca hesaplayabilirsiniz. - Kiloya göre parasetamol dozu hesaplar. - Kiloya göre ibuprofen dozu hesaplar. Yüksek ateşli çocuğa önerilerde bulunan asistanımızı test edin. https://www.hekimimyanimda.com/ada/

Latest reviews

  • (2021-04-06) Sidar Saatçıoğlu: dolven şurup dozu hesaplamak için bire bir
  • (2021-01-16) Mustafa Cigerci: Değerli meslektaşım; Hekimlik mesleğini bir sanat olarak görmekten öte aynı zamanda toplum eğitimiyle birleştirmeyi başarabilen nadir insanlardansın. ''Hekimim Yanımda'' uzun uğraş ve emekler sonucunda ortaya çıkan, toplumu bilinçlendirmeyi ve bu sayede bilgi kirliliğinden de kurtarmayı hedefleyen önemli bir platform ve yaptığın çalışmalar gerçekten beğeniyi hak ediyor. Bu uygulama da onlardan biri olmuş. Başarılarının devamını diliyorum.
  • (2021-01-13) Elif Taşlı: Turuncu calpol şurup dozu hesapladım çok güzel çalışıyor, sağlık konusunda bu tarz uygulamalar bulmakta zorlanıyoruz yenilerini bekliyoruz. Teşekkürler hekimim yanımda.
  • (2021-01-13) Abdulkadir Polat: calpol şurup, dolven şurup ve pedifen şurup gibi ateş düşürücü ilaçların dozunu hızlıca hesaplıyor. HY ve tüm geliştirici ekibi tebrik ederiz.
  • (2021-01-13) i.altundag: çok başarılı, tebrikler emeğinize sağlıkk

Statistics

Installs
Category
Rating
5.0 (5 votes)
Last update / version
2021-04-02 / 2.0
Listing languages
tr

Links