extension ExtPose

LibrusPro - rozszerzenie do Librusa

CRX id

hoceldjnkcboafconokadmmbijbegdkf-

Description from extension meta

Ulepsz Librusa już dziś! Czy marzyłeś(-aś) może kiedyś o ciemnym motywie do Librusa, własnym terminarzu i liczeniu średnich?

Image from store LibrusPro - rozszerzenie do Librusa
Description from store LibrusPro to rozszerzenie do Librusa - najpopularniejszego e-dziennika w Polsce - wprowadzające ciemny motyw, wyświetlające średnie ocen, mimo ich wyłączenia przez Administratora Szkoły, pozwalające na dodawanie własnych wydarzeń w terminarzu oraz kilka drobnych usprawnień jego funkcjonalności i wyglądu. ⭐️ 𝗖𝗜𝗘𝗠𝗡𝗬 𝗠𝗢𝗧𝗬𝗪! 🖤 W końcu Librus nie boli w oczy :) ⭐️ Własne wydarzenia w terminarzu Chcesz dodać własne wydarzenie do swojego terminarza? Z tym rozszerzeniem jest to wreszcie możliwe! ⭐️ Obliczanie średniej ocen Niektóre szkoły wyłączają możliwość wyświetlania średniej ocen dla uczniów i rodziców. Na szczęście Twój komputer potrafi dodawać, mnożyć i dzielić, więc sobie sam poradzi :) ⭐️ Ukrywanie przedmiotów bez ocen Po co w ogóle mają się wyświetlać, skoro przez cały rok nie dostaniesz z nich ani jednej oceny? ⭐️ Wersja depresyjna Stonowane kolory ocen i wydarzeń w terminarzu, gdy czujesz się nie najlepiej. Wersja możliwa do włączenia w opcjach rozszerzenia. ⭐️ Poprawki wizualne ► wyświetlanie proponowanego zachowania w tabeli głównej, ► możliwość wyłączenia wyświetlania jedynek, ► usunięcie przycisku Wersja Alternatywna, kto normalny z tego korzysta..., ► usunięcie zbędnych przycisków z paska nawigacyjnego (Ankiety, Biblioteka), ► dodanie w zamian przycisku Plan lekcji, który otwiera go w nowej karcie, a nie oknie, ► dodanie opisów wydarzeń w terminarzu bezpośrednio na nich, bez konieczności najeżdżania, aby móc je przeczytać, ► dopisanie Twojego numerka z dziennika obok "Szczęśliwego Numerka" oraz infomarcja, gdy będzie nim Twój!

Latest reviews

  • (2021-02-10) Martyna Jasz: Świetna wtyczka, właśnie tego mi brakowało w librusie. Ciemny motyw jest niesamowity!
  • (2021-02-09) Patryk Prokopski: Była 1 z matmy, po dodaniu tej wtyczki nie mam 1 z matmy. Mama jest ze mnie dómna, dzienkuje
  • (2021-02-09) Marcin: extra superancko!!!!
  • (2021-02-09) Rafał: Czarnego motywu mi brakowało
  • (2021-02-09) Szafran: Działa super, dokładnie to czego potrzebowałem. Kozacka wtyczunia!
  • (2021-02-09) T P: Korzystam i sprawdza się w 100%
  • (2021-02-09) Antek Nowak: Moim zdaniem najlepsze rozszerzenie z jakiego korzystałem. Zapewne dlatego nazwa to LibrusPro!
  • (2021-02-09) kasrow12: Ciemny motyw!

Statistics

Installs
39 history
Category
Rating
5.0 (9 votes)
Last update / version
2021-03-01 / 1.0.1
Listing languages
pl

Links