extension ExtPose

Librus Dark Theme

CRX id

ljcfndolgkicaapfhidpdbjbenbgmglg-

Description from extension meta

Synergia Librus Dark Mode Theme

Image from store Librus Dark Theme
Description from store Dodatek zmieniający brzydkiego białego Librusa na jego ładną czarną wersję

Latest reviews

  • (2021-06-13) Alan Malesa: Jest ciemna tapeta, ale wszystko (NA PRAWDĘ WSZYSTKO) inne oślepia. Nie podobają mi się te strasznie "żarówiaste" kolory np. w terminarzu, przez co nie można nic rozczytać. To samo można powiedzieć o innych tytułach zakładek czy ocenach, więc całkiem średniawka jak mam tego używać. Zgodzę się z Zumi 002, który wspomniał o rozszerzeniu LibrusPro (tam autor widać dopracował każdy detal, chodzi mi o starannie dobrane odcienie wygaszające ekran oraz odpowiednio wymierzony kontrast przy czcionkach, pomimo zalet graficznych sam możesz zmieniać wiele ustawień jak własne tła wydarzeń, nowe wydarzenia, ukryć jedynki, oraz NAJPIĘKNIEJSZE OBLICZANE WSZYSTKIE ŚREDNIE!!!! ), więc polecam obczaić LibrusPro {pod spodem link do niego} https://chrome.google.com/webstore/detail/libruspro-rozszerzenie-do/hoceldjnkcboafconokadmmbijbegdkf?hl=pl
  • (2021-06-13) Jakub Nowak: Jest to jakaś próba wprowadzenia ciemnego motywu, który nie jest domyślnie obsługiwany przez Librusa. Niestety ten "ciemny motyw" jest w wielu miejscach całkowicie niedopracowany. Jaskrawość większości elementów jest nie do zniesienia, niektóre są nawet po prostu nieczytelne. Na miejscu autora zastanowiłbym się przed publikacją tego rozszerzenia, czy jest to już gotowy produkt, który może trafić do potencjalnych użytkowników. W mojej opinii, należy jeszcze włożyć wiele pracy, aby uzyskać zamierzony efekt, z którego będzie można w ogóle korzystać, gdyż na ten moment mogę jedynie wystawić taką ocenę i usunąć ten dodatek ze swojej przeglądarki.
  • (2021-06-13) T P: Takie średnie bym powiedział
  • (2021-06-13) Zumi 002: Ciemny tryb niby jest ale i tak razi po oczach, do tego słabo zrobione bo widać że gdzie nie gdzie autor zapomniał zamienić wszystkich białych elementów na czarne, stanowczo odradzam a jak chcecie dobrą wtyczkę z poważnym ciemnym motywem, możliwością zapisywania własnych notatek w terminarzu, z liczeniem średnich i wieloma innymi dogodnościami Polecam LibrusPro https://chrome.google.com/webstore/detail/libruspro-rozszerzenie-do/hoceldjnkcboafconokadmmbijbegdkf?hl=pl < NAJLEPSZA WTYCZKA !!!

Statistics

Installs
Category
Rating
1.0 (3 votes)
Last update / version
2021-06-21 / 1.0.3
Listing languages
pl

Links