extension ExtPose

Net-pocket

CRX id

ccbkmkkmfkimpkjlmlakmefdjebadndd-

Description from extension meta

Sprawdź, które sklepy oferują najwyższy cashback i głosuj na swojego ulubionego Twórcę już z poziomu przeglądarki internetowej.

Image from store Net-pocket
Description from store Net Pocket to połączenie usług cashbackowych razem z serwisem, który na celu ma docenienie twórców. Istnieją marki zajmujące się cashbackiem, jak i portale umożliwiające donacje, ale po raz pierwszy obie usługi zostają połączone pod postacią jednego serwisu! Dzięki Net-Pocket, robiąc zakupy przez Internet możesz skorzystać ze zwrotu części wydanych środków. Wystarczy, że dokonasz ich za pomocą platformy, bądź też zainstalujesz wtyczkę, która umożliwi Ci skorzystanie z oferowanych zniżek z poziomu przeglądarki czy też strony konkretnego, interesującego Cię sklepu. Dzięki wtyczce natychmiast zobaczysz, które sklepy oferują najkorzystniejszy cashback. Już nigdy więcej nie przepłacisz na zakupach, ani nie przegapisz żadnej fantastycznej okazji! Net-Pocket współpracuje z siecią ponad 1500 sklepów i gwarantuje niezwykle korzystny, nawet kilkunastoprocentowy zwrot środków. Jesteś świadomym konsumentem, który pragnie oszczędzać? To idealny portal dla Ciebie. A może pragniesz docenić Twórców? Również trafiłeś we właściwe miejsce. Jedną z funkcji Net-Pocket jest właśnie docenianie internetowych osobowości - edukatorów, YouTuberów, influencerów, artystów. Każdego, kto zamieszcza w sieci wartościowe, interesujące treści. Po dokonaniu zakupów otrzymany cashback możesz zamienić na punkty i przekazać je w formie głosu na dowolnego, zarejestrowanego w serwisie Twórcę. Zainstalowanie wtyczki znacznie ułatwia proces głosowania, sprawiając, że oddać punkty możesz bezpośrednio na stronie, na której osoba tworząca umieszcza treści. Chcesz docenić ulubionego YouTubera? Po prostu kliknij “zagłosuj” pod jego filmem. Dzięki głosom Twórca pozyskuje środki na rozwijanie swojego kanału - bez konieczności umieszczania reklam na swoim kanale czy wchodzenia w rozmaite współprace. Każdy głos zapewnia mu także wyższe miejsce w Rankingu Twórców, który pokazuje, na kogo użytkownicy Net-Pocket najchętniej oddają swoje głosy. Zainstaluj wtyczkę, dołącz do naszej społeczności i miej realny wpływ na przyszłość Internetu.

Latest reviews

  • (2021-08-09) Emil Kowalski: Jeszcze kilka rzeczy do poprawy ale.. pomysł świetny. Planujecie dodać Twitcha do sociali?
  • (2021-08-04) Agnieszka Kociszewska: Świetne rozwiązanie, mogę oszczędzać i doceniać twórców internetowych - dla mnie bomba!
  • (2021-07-24) TheVivacik: Działa!
  • (2021-07-23) Maciej Musiał: Super.
  • (2021-07-12) Artur Lewiński: Działa !!!

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
5.0 (6 votes)
Last update / version
2021-09-24 / 1.3.6
Listing languages
pl

Links