extension ExtPose

Fooder (delisted)

CRX id

ebfihdjflnidgbcicbnhgngdkmaodjfe-

Description from extension meta

Twoje przepisy w jednym miejscu! Fooder: łatwe i wygodne używanie przepisów pochodzących z dowolnych serwisów i blogów

Image from store Fooder
Description from store Twoje wszystkie ulubione przepisy w jednym miejscu! Fooder to łatwe i wygodne przechowywanie oraz używanie przepisów pochodzących z dowolnych serwisów kulinarnych i blogów. Dowiedz się więcej na www.fooder.pl Jak działa Fooder? 1. Przeglądasz wspaniały przepis na jednym z blogów kulinarnych zastanawiając się jak go zapamiętać? 2. Zapisz go w swoim Fooderze! Możesz to zrobić na jeden z kilku prostych i wygodnych sposobów: np. instalując przycisk „Dodaj do Fooder” w swojej ulubionej przeglądarce czy też wysyłając odnośnik do przepisu na specjalny adres email. 3. Przepis, w pięknej, pozbawionej zbędnych elementów formie trafia do zbiorów w Twoim Fooderze! 4. Każdy przepis możesz dowolnie modyfikować: dodając swoje zdjęcia, usuwając zbędne opisy lub dopisując nowe składniki. 5. Korzystaj z zebranych przepisów za pomocą komputera i aplikacji na iPhone i iPad. Nawet bez dostępu do internetu. 6. Przygotowując potrawy zastosuj specjalny tryb „używaj”. Tekst przepisu stanie się duży, pozwalając bezpiecznie odsunąć komputer, iPhone lub iPad od blatu roboczego.

Latest reviews

  • (2021-02-20) Paweł Kociołek: Nie działa. Każe mi się zalogować, mimo, że już to zrobiłem
  • (2019-02-09) Oskar Wróbel: Od niedawna nie działa kliknięcie w przycisk (Chrome 71.0.3578.80). Trzeba otwierać stronę i ręcznie wklejać linki.
  • (2018-05-21) hassan ebied: جيد
  • (2017-12-20) Paweł Jan Henke: Pożyteczny dodatek. Ulubione przepisy pod ręką. Jestem za!!!
  • (2015-04-01) Bardzo fajny dodatek do przeglądarki pozwalający zbierać wszystkie przepisy w jednym miejscu. Polecam!
  • (2014-07-10) Jakub Szymczyk: Dobrze mieć pod ręką Foodera, można dodać dowolny przepis do swoich zbiorów jednym kliknięciem.

Statistics

Installs
7,000 history
Category
Rating
4.4 (19 votes)
Last update / version
2018-12-19 / 3.2.0
Listing languages
pl

Links