Description from extension meta
Keep Out on HTML5-toimintapeli, jossa pelaajat navigoivat vankityrmissä ja keräävät aarteita
Image from store
Description from store
Keep Out on jännittävä kauhupeli, joka on täydellinen pelaajille, jotka rakastavat vankityrmäseikkailua. Pelissä pelaajat hallitsevat hahmoa. Heidän on käytettävä häntä navigoidakseen sarjassa vaarallisia luolia välttäen esteitä ja vihollisia. Peli on rullaavassa näytössä, ja hahmo liikkuu automaattisesti seuraten pelaajan hiiren osoitinta tai sormea. Pelin tavoitteena on tutkia vankityrmiä ja kerätä mahdollisimman paljon aarteita välttäen esteitä ja vihollisia. Näyttö rullaa jatkuvasti, ja uusia esteitä ja vihollisia ilmestyy pelin edetessä.
Menestyäkseen pelaajilla on oltava nopeat refleksit ja heidän on kyettävä ennakoimaan ja välttämään esteitä ja vihollisia. Yksi Keep Out -pelin kriittisistä ominaisuuksista on sen värikäs ja eloisa grafiikka, joka on täynnä persoonallisuutta ja charmia. Pelin helppokäyttöiset säätimet ja suoraviivainen pelattavuus tekevät siitä täydellisen kaiken ikäisille pelaajille.
Tavallisen pelitilan lisäksi Keep Out sisältää myös useita haastavia tasoja ja pelitiloja, jotta pelaajat palaavat takaisin hakemaan lisää. Puzzle-tilassa pelaajien on käytettävä refleksiään ja ongelmanratkaisutaitojaan ratkaistakseen yhä hankalampia tasoja. Pelaajien täytyy loputtomasti yrittää pysyä hengissä mahdollisimman pitkään ja kerätä mahdollisimman paljon aarteita pysyäkseen edellä.
Voit ottaa meihin yhteyttä osoitteessa [email protected] ja jakaa ajatuksesi ja ongelmasi
Kun olet napsauttanut Lisää peli Chromeen -painiketta, löydät pelin laajennusosiosta. Halutessasi voit vierailla osoitteessa 724fun.com. Voit halutessasi pelata uudelleen ja jos haluat poistaa sen, voit poistaa sen laajennusosiosta.
Latest reviews
- (2024-11-19) Zainab usman: the game is really nice but it`s really annoying when the monster sneak up on u
- (2024-10-16) Apple Chanel: It's a really cute game. This is really my first game I've played on the laptop and I'm a predominately a console gamer. This is a great first game to play.
- (2023-06-08) RyRy: It was fun, I wish there were more level though. I have played it to the end of the levels at least 5 times. And it would be fun if you could buy armor and have a bigger inventory. Otherwise its fun.
- (2023-06-08) RyRy: It was fun, I wish there were more level though. I have played it to the end of the levels at least 5 times. And it would be fun if you could buy armor and have a bigger inventory. Otherwise its fun.