extension ExtPose

Obraz v Obraze - plovoucí video přehrávač

CRX id

gmehookibnphigonphocphhcepbijeen-

Description from extension meta

Režim obraz v obraze umožňuje sledovat video v plovoucím videu s ovládacími prvky přehrávání. Rozšíření o plovoucí video.

Image from store Obraz v Obraze - plovoucí video přehrávač
Description from store Rozšíření obrazu v obraze (PiP) umožňuje přehrávat jakékoli video plovoucí režim přehrávače videa a funguje na všech platformách. PiP je vyskakovací, vždy zapnutý video přehrávač, který se vznáší nad ostatními okny. Můžete jej také přemístit podél okraje obrazovky, zatímco budete pokračovat v procházení internetu. Nyní streamujte své oblíbené filmy, seriály nebo sporty na jakékoli kartě. Chcete-li povolit plovoucí video, nainstalujte si rozšíření Picture in Picture pro Chrome. Tuto funkci podporujeme na všech streamovacích stránkách. Co je rozšíření Obraz v obraze? Plovoucí video přináší obraz v obraze na všechny webové stránky s prvkem HTML videa. Rozšíření přidá do vašeho prohlížeče tlačítko akce stránky. Pokud stránka obsahuje prvek videa, barva tohoto tlačítka se změní. Stisknutím tlačítka otevřete aktivní přehrávač v režimu obrazu v obraze (režim PiP). Rozšíření Floating Video se automaticky pokusí použít aktivní přehrávač. Jak přehraju video v plovoucím okně? Otevřete video YouTube na minipřehrávači v režimu plovoucího obrazu v obraze (PIP). Podporuje přehrávače videa Toto okno přehraje videa na všech stránkách prohlížeče. Jak funguje obraz v obraze: - Najděte video a spusťte ho. - Vyberte režim „Plovoucí obraz v obraze“ (PIP) a je hotovo Plovoucí videopřehrávač umožňuje divákovi procházet webovou stránkou a mít vaše video neustále na očích. Kliknutím na ikonu plovoucího přehrávače zobrazíte přehrávač videa na YouTube nebo na jiných webových stránkách na webu. Toto okno přehraje video na všech stránkách prohlížeče, na kterých je zdroj videa. Režim Pic-in-pic podporuje všechny formáty videa a funguje s oblíbenými videocentry, jako je Youtube a mnoho dalších Přehrávač plovoucího videa (PIP) pro YouTube respektuje vaše soukromí. P.S. YouTube je ochranná známka společnosti Google Inc. Použití této ochranné známky podléhá oprávněním společnosti Google. Režim plovoucího obrázku v režimu obrazu (PIP) pro YouTube není vytvořen, není spojen se společností Google Inc. nebo není podporován. Opravdu doufáme, že vám náš Prohlížeč obrázků bude užitečný! Těšíme se na vaši zpětnou vazbu a hodnocení! Napište také své návrhy na vylepšení funkčnosti.

Latest reviews

 • (2023-11-07) Trinish Mario: This Extentions works great but there is one thing you need to update this extension. you need add captions of youtube video in this extension. so please update it.
 • (2023-11-01) k1tc3t: работает/work
 • (2023-10-11) Mehmet Reşit Tekke: I liked the plugin, but you can add the icon of this plugin next to the icons on the right side of the YouTube video. Instead of pressing Alt+p, we can switch to pip mode by clicking on the icon. You can also add a volume boost feature and icon.
 • (2023-09-28) Melwin Gustafsson: It does what it promises. I love the rounded corners compared to other extensions. Would like a volume adjustment slide inside the popup window, so I don't manually have to open the tab, adjust the volume and then apply the extension once again.
 • (2023-09-27) Olenina-San: Не работает...
 • (2023-03-25) SF Digital: just installed and seems to work perfect so far (though I've only tried a couple websites) but the only 'detail' is that I can't stand not seeing it against my chrome dark theme, so I think it should offer changing its icon to white or clear so that it can support browser dark themes.. for now I guess I'll have to bury it in the chrome menu but I'd like to have it handy so I'll probably just disable it and try again some time in the future to see if it's got a clear icon
 • (2023-03-23) Teacher Daniel: i need this to work with disney plus
 • (2023-03-23) DIUSI SINHA: It was good but one thing about it is that it doesnt go over any other windows (im trying to play a fullscreen game and play this and it doesnt show over the game), still other than that works good
 • (2023-03-18) Jeferson Santos: Works really well with Lynda overtop of Adobe software! Thank you!
 • (2023-03-16) 딸기맛있어: Does what you think would. Just needs subtitle support and more controls (fast forward and rewind) and maybe not such a shadow overlay when mousing over it.
 • (2023-02-28) Maria Panjaitan: I need to use tool like this for watching tutorial while practicing it. It can still on top while opening photoshop program and the program inside, while other extension can't do it.

Statistics

Installs
1,102,509 history
Category
Rating
4.7546 (269 votes)
Last update / version
2024-02-08 / 1.0.4
Listing languages

Links