extension ExtPose

IDL Helper (IG Downloader)

CRX id

pfbjijkemboimlmngimalfbnianfcfdd-

Description from extension meta

Instagram'dan MP3, MP4, WEBM olarak müzik ve video indirin. Galeriden bir görüntü indirebilme.

Image from store IDL Helper (IG Downloader)
Description from store Instagram Downloader, Instagram'dan güçlü bir indiricidir. Çoğu durumda bir MP3 veya MP4 dosyasını tek bir tıklamayla indirebilirsiniz, diğerlerinde Instaloader proje web sitesine gitmeniz ve IDL Client programını kullanmanız gerekecektir. Instagram'dan müzik indirebilir, yani doğrudan tarayıcınızda videolardan MP3 sesi çıkarabilirsiniz. Uzantı, Instagram galerisinden fotoğraf kaydetmek için bir düğme ekler ve atlıkarıncadan görüntü indirme özelliğini de içerir. Ayrıca videoları akıştan kolayca indirebilirsiniz. Bunu yapmak için, gönderinin altındaki "Tüm yorumları görüntüle" seçeneğine tıklayın veya gönderinin üst kısmındaki üç noktalı düğmeye tıklayın ve açılır menüden "Gönderiye git" seçeneğini seçin. Ardından IDL Helper'dan indirme düğmesine tıklayın. IDL Helper sayfasında daha fazla bilgi edinebileceğiniz eklentinin özellikleri aşağıda verilmiştir. Video indirme: — MP4 formatında sesli (*); — 30 fps'ye kadar kare hızlarında; — mümkün olan en yüksek çözünürlükte. Sesli indirme: — MP4 ve MP3 formatlarında (**); — mümkün olan en yüksek bit hızında. Önemli: Mevcut indirme seçenekleri orijinal video dosyasının özelliklerine bağlıdır. Örneğin, orijinal olarak yayınlanan 360p @24 fps ses içermeyen bir video, HD @30 fps ses ile indirilemez. Diğer genişletme seçenekleri: — dosyalar hizmetin web sitesinde olduğu gibi orijinal adla kaydedilir; — düğmenin görünümünü seçebilirsiniz: modern (arayüz üzerine gelindiğinde görüntülenir) ve klasik (arayüz tıklandığında görüntülenir); — gömülü (embedded) video yükleme desteği, yani Instagram'dan üçüncü taraf sitelerde yayınlanan videolar; — görüntüleri maksimum kalitede indirmek için düğmeler, yani galeriden fotoğraf kaydetme yeteneği; — Reels, IGTV videoları, normal videoları indirme yeteneği; — Sıkça sorulan soruların yanıtlarını içeren düşünceli "Faydalı Bilgiler" bölümü; — bazı gerçekten kullanışlı ayarlar :) (*) Bazı durumlarda, ses ve video akışları Instagram'ın sunucularında ayrı ayrı depolanır, bu nedenle sesli bir videoyu indirmek için ses ve video dosyalarını birlikte muxlamanız gerekir: — Küçük akışlar için (toplamda 2 GB'a kadar), uzantı yapıştırma işlemini kendisi, yani anında, doğrudan tarayıcıda gerçekleştirir.; — büyük dosyalar için, tarayıcının donmasını önlemek için IDL Client yardımcı programının kullanılması önerilir.. (**) Hizmet MP3 formatını desteklemez, bu nedenle Instagram'dan MP3'e ses indirmek için uzantı, 2 GB'a kadar olan dosyalar için kendi dönüştürücüsünü veya geri kalan durumlar için IDL Client yazılımını kullanır.

Latest reviews

 • (2023-11-24) Estefferson Torres: Very good extension, although it sometimes does not work. But it's not a frequent problem. I recommend it.
 • (2023-09-13) Austin: This is a great extension for downloading images / videos from Instagram!! The best
 • (2023-07-02) Piotr Jarosz: doesn't work for instagram
 • (2023-03-19) Abgar Kirakosyan: Хорошее расширение, работает как швейцарские часы, давно искал такую. Советую всем!
 • (2023-03-17) ваня петров: Этим расширением пользуюсь не так давно ,раньше для таких целей приходилось пользоваться другими проложениями .этот удобней ,очень прост в обращении специально для тех кто пользуется соц. сетями ,браузер не загружает и не тормозит думаю буду и дальше пользоваться ,советую другим
 • (2023-03-17) Слава Маслов: Отличное расширение, не нужно замарачиваться в ручную копировать или пользоваться другими ненадёжными программами. Закачка идёт моментально. Всё понятно и просто. Респект разработчикам.
 • (2022-11-18) Maria Jose Baena: Ya aparece el boton 18/11/22
 • (2022-11-10) EXTREME REPORTER - Andiamo al Sodo!: ATTUALMENTE FUNZIONA EGREGIAMENTE CON UNA QUALITA' ECCELLENTE PER I VIDEO SALVATI! PECCATO CHE PER I VIDEO ATTUALMENTE LIVE, NON C'E' VERSO DI SCARICARLI.
 • (2022-09-23) Sergej Artjukov: Данное расширение очень упрощает жизнь! 🙂 Приятный интерфейс программы нет ничего лишнего! Скачивание музыки и видео теперь одно удовольствие! Спасибо разработчикам!
 • (2022-09-06) алла алла: Всем рекомендую это расширение крутое, удобное. Спасибо разработчикам за такие превосходные идеи)Расширение работает без каких либо проблем.я использую это расширение к предназначено для быстрой загрузки с высоким качеством, таким как 720, и меня это полностью устраивает а если было без расширение не было такого качества как 720 меня бы не устроило такое даже не знаю что бы я и делала без этого расширение поэтому я буду это расширение всем своим одноклассникам рекомендовать.Разработкчики спасибо за это чудо.
 • (2022-09-02) Мария Уткина: Отличное расширение. Смогла скачать нужные видео и музыку с инстаграм в отличном качестве без проблем. Всем рекомендую.
 • (2022-08-27) Allu Arjun: Это одно из лучших и замечательных расширений, которые я когда-либо использовал. Оно действительно помогло мне очень легко использовать Instagram, оно очень простое в использовании и работает очень хорошо. Я рекомендую его использовать.
 • (2022-08-17) Алёна Гайдук: Хорошее расширение, работает как заявлено создателем. Инстаграм работает, а это самое главное!!!
 • (2022-08-11) Каверы и не только: Расширение работает как надо, без каких либо проблем. Почему-то думала, что не получиться, но теперь проблемы с инстаграммом у меня нет))

Statistics

Installs
1,202 history
Category
Rating
4.4286 (21 votes)
Last update / version
2024-02-21 / 0.7.64.16
Listing languages

Links