extension ExtPose

Radio TOK FM (delisted)

CRX id

lgnicofeclomejolbnkgnogamkelaidd-

Description from extension meta

Radio TOK FM - Pierwsze radio informacyjne

Image from store Radio TOK FM
Description from store Radio TOK FM - słuchaj radia na żywo. Posłuchaj, aby zrozumieć. To pierwsze i jedyne w Polsce radio informacyjne, codziennie dostarczające najświeższe informacje oraz komentarze ekspertów ze świata polityki, ekonomii i kultury. To opiniotwórcza stacja, której głównym założeniem, zgodnie z hasłem „Posłuchaj, aby zrozumieć”, jest porządkowanie i komentowanie rzeczywistości oraz tłumaczenie w przystępny sposób aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata. Na antenie radia co 20 minut nadawane są Informacje TOK FM - aktualny serwis informacyjny z wiadomościami z Polski i ze świata. Oprócz tego ramówkę radia wypełniają programy publicystyczne i magazyny tematyczne, prowadzone przez wielu uznanych dziennikarzy, wśród których są m.in. Janina Paradowska, Dominika Wielowieyska, Piotr Kraśko, Jacek Żakowski, Mikołaj Lizut i Piotr Najsztub. Aktualne częstotliwości nadawania Radia TOK FM: Białystok (93,9 FM), Częstochowa (95,8 FM), Elbląg (89,2 FM), Gdańsk (97,8 FM), Gdynia (95,2 FM), Gorzów Wielkopolski (87,9 FM), Elbląg (89,2 FM) Katowice (97,4 FM), Kielce (94,9 FM), Kraków (102,9 FM), Lublin (93,8 FM), Łódź (97,4 FM), Opole (96,9 FM), Płock (101,2 FM), Poznań (97,7 FM), Radom (104,0 FM), Szczecin (99,3 FM), Toruń (88,2 FM), Warszawa (97,7 FM) i Wrocław (95,8 FM). Na stronie www.tuba.fm dostępna jest transmisja internetowa Radia na żywo (streaming), a na stronie www.audycje.tokfm.pl oprócz streamingu dostępne jest też pełne archiwum programów wyemitowanych na antenie. Radio TOK FM zaistniało na polskim rynku medialnym w marcu 1998 roku. Początkowo stacja nazywała się Inforadio i nadawała głównie serwisy informacyjne. Zmiana formatu oraz marki rozgłośni nastąpiła pod koniec 1998 roku, gdy współwłaścicielem spółki została Agora SA. Już jako TOK FM radio skupiło się nie tylko na samej informacji, ale zaczęło wprowadzać także elementy komentarza i opinii. Przyjęto nowe hasło promocyjne, „Rozmowy niekontrolowane”, które obowiązywało do 2003 roku, kiedy to postanowiono podkreślić wyjątkowy charakter stacji. Wraz z nowym mottem „Pierwsze Radio Informacyjne”, rozbudowano publicystyczną część radia. Powstały całkiem nowe pasma, w których dziennikarze najwyższej próby, komentują rzeczywistość i wydają własne opinie, a także rozmawiają z politykami i ekspertami z różnych dziedzin.

Latest reviews

  • (2020-03-12) Adam Staszczyk: Zasadniczo ten "dodatek" do Chrome daje jedynie linka do stronki którą i tak trzeba otworzyć na nowej karcie. Spodziewałem się czegoś więcej.
  • (2017-03-11) Walmir Calazans: Eu amo essa radio
  • (2016-06-28) Roch Kudła: TOK FM daje radę... Posłuchajcie, aby zrozumieć!
  • (2016-06-28) Marcin L: Moje ulubione TOK FM!

Latest issues

  • (2020-11-14, v:2) Ewa Jablonska: Brak zasięgu radia
    Dzień dobry, chciałam spytać o pomoc/ poradę. Słucham radia we Wrocławiu. Jednak nie mogę odbierać sygnału, kiedy jestem w okolicach Bolesławca. Czy mają Państwo jakieś sugestie, w jaki sposób poprawić/złapać sygnał Tok FM? Dodam, że nie mam tam internetu. Fora internetowe są pełne wskazówek, anten jest dużo, ale która zadziała? Może mogę konkretne porady uzyskać od Państwa? Czy może mogą Państwo sprawdzić dlaczego pasmo jest nieosiągalne w tym rejonie? Gmina Gromadka, województwo dolnośląskie. Dziękuję z góry za pomoc

Statistics

Installs
321 history
Category
Rating
4.0 (6 votes)
Last update / version
2016-11-30 / 2
Listing languages
pl

Links