extension ExtPose

Glitter Wallpaper HD Custom New Tab (delisted)

CRX id

degebnodpfjfheemgdofmcfnmlkigpoh-

Description from extension meta

Glitter New Tab Wallpapers & Games, created specifically for glitter lovers. Changes your new tab to a beautiful glitter new tab.

Image from store Glitter Wallpaper HD Custom New Tab
Description from store Bu parıltı tema yükleyin ve yeni bir sekme açtığınızda, parıltı arasında değişiyordu yüksek kaliteli duvar kağıtları zevk. Bu taze tut ve Glitter duvar kağıtları soğutmak ve yeni ve eşsiz bir tarayıcı deneyimi yaşamasını !! Bu Glitter tema kullanıyorum ne alırsınız? Öncelikle üst kalitede sim duvar kağıtları çeşitli bir yelpazede alabilirsiniz. Tüm görüntüleri karıştırmak veya sizin tercih parıltı sadece duvar kağıtları karıştırabilirsiniz. düz parıltı yeni sekmeden popüler sitelere Basit ve hızlı erişim. Ayrıca rastgele görüntü seçeneği denemek ve parıltılı resimler ile serin bir ekran koruyucu alabilirsiniz. Ayrıca, bu parıltı uygulaması seçici düğmesi ile başka bir tema seçmek isteyebilirsiniz. Eğer seçerseniz Zaman, tarih ve hava tahmini ayrıca sim uzantısında eklenebilir. Bizim sekme işlevselliği sim duvar kağıtlarının yeni bir sekmede birlikte varsayılan yeni bir sekme değiştirir. Son olarak, bu parıltı newtab dahil tüm özellikleri ücretsiz! senin Talep eden parıltı yeni sekmede önermek şey varsa, bize paylaşmak için çekinmeyin! Bu sim sekme reklamlarını veya herhangi gizli yakalamak içermez! GLITTER newtab Sanat - glitter hayranları tarafından düzenlendi. Uzatma hayranları için, hayranları tarafından yapıldı. Biz bağlı veya kimin malzemeler bu uzantıya temsil edilir varlık tarafından sponsor edilmemektedir. Eğer parıltı yeni sekme uzantısını kullanarak durdurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Sadece sim uzatma simgesine basın ve devre dışı seçin. Biz görüşlerinizi duymak isteriz. Biz sizden duymak istiyorum neden büyük bir deneyim sunmak istiyoruz. Geribildiriminiz daha Sevdiğiniz duvar kağıtları ve beklediğiniz hizmeti getirmek yardımcı olur.

Latest reviews

  • (2019-07-08) LifeCoach El Hayat: j'ai l'adoré beaucoup .c'est très bon
  • (2019-04-29) Madi Barry: I installed it but after a week or two it made me install something and you would get all done with the download and open it and it would make you do it again which got me frustrated I don't recommend this product because of the way it behaves and it kept saying that the page was restricted which I do not understand at ALL!and its not only this i have tried all of the glitter backgrounds and they all did the same thing, DO NOT INSTALL THIS PRODUCT!!! this one is the only one that lasted this long but still and it will leave something on your desktop that i don't know how to or even if i can get rid of it!

Statistics

Installs
52,505 history
Category
Rating
4.9863 (438 votes)
Last update / version
2020-07-22 / 10.0.1.4
Listing languages

Links