extension ExtPose

Prekladateľ

CRX id

pfoflbejajgbpkmllhogfpnekjiempip-

Description from extension meta

Prekladajte slová a frázy pomocou Google prekladača. Prekladateľ celej stránky, slovník, text na reč. Online prekladateľ a presný…

Image from store Prekladateľ
Description from store Toto rozšírenie ponúka celý rad funkcií, ktoré vám pomôžu pri navigácii v rôznych jazykoch online. Umožňuje vám bez námahy prekladať webové stránky, zvýraznený text, titulky Netflix a súkromné správy. Môžete si tiež nechať prečítať text nahlas a uložiť dôležité preklady do svojho osobného slovníka na učenie. Stretávate sa s neznámymi slovami pri čítaní online článku? Žiaden problém! Jednoducho vyberte text, ktorý chcete preložiť, a kliknutím na tlačidlo získate preklad. Môžete tiež vysloviť preložený text a uložiť ho priamo do svojho slovníka. Najlepší a najjednoduchší spôsob, ako rýchlo preložiť časť obsahu, ktorý potrebujete, napríklad slová, frázy alebo dokonca položky ponuky. Zvýraznite slovo alebo text, ktorý chcete preložiť, a okamžite sa zobrazí preklad do vášho jazyka. Všetko v jednom jednoduchom a zrozumiteľnom rozšírení prehľadávača. ➖ úplne zadarmo. Nevyžaduje registráciu ani žiadne predplatné; ➖ Podporuje viac ako 120 jazykov; ➖ Automatická detekcia jazyka; ➖ Textové hlasové ovládanie pre 60 jazykov; ➖ Reverzný preklad; ➖ Funguje na všetkých weboch vrátane Gmailu, Facebooku, Twitteru a ďalších; ➖ Pohodlné a intuitívne užívateľské rozhranie rozšírenia; ➖ Preklad slov pomocou slovníka (+ slovník funguje offline). Prekladač uLanguage číta a reprodukuje slová, frázy a celé texty pomocou kvalitného prekladu textu na reč (TTS). Ukazuje prepis a prepis, vie tiež, ako reprodukovať slová alebo texty so správnym prízvukom a so správnym dôrazom. Naučte sa správne slová výslovnosti hneď, bez odkladania na neskôr! Funkčnosť: translate ✔️ Preklad webových stránok - úplný preklad webových stránok s prekladom kurzora myši ✔️ Slovník - význam slova, výslovnosť, synonymá, hypernymy, hyponymá a ďalšie. ✔️ Záložky - Sleduje všetky zmeny, ktoré ste vo svojich záložkách vykonali. Ukladá sa história prekladov. ✔️ Prevod textu na reč - počujte správnu výslovnosť a hrajte slová a texty so správnym prízvukom. translate ✔️ Preklad obrázkov (rozpoznávanie obrázkov) - Stačí zvoliť oblasť na monitore, ktorú chcete preložiť (princíp práce je ako v nástroji na snímanie obrazovky). Pre zadávanie textu a preklad stačí kliknúť na tlačidlo rozšírenia a otvorí sa kontextové okno. Krásny dizajn rozšírenia uľahčuje používanie, umožňuje vám preskúmať jeho funkčnosť a vybrať si preferovanú farebnú tému.

Latest reviews

 • (2023-12-28) MIROKA: well good
 • (2023-11-30) Operation Gravity Labs: good good
 • (2023-11-15) umn ministry Chennai: It supports Latvian very well which is I really need it.
 • (2023-11-13) fred lac: Im Translator is very helpful to me. I'd like to update the better.
 • (2023-11-12) romel justo: This is really very helpful.
 • (2023-11-11) Nh Hym: I tried more than 10 translators and this is the most powerful translator i found on chrome store if it has an apk version it will dominate in playstore and appstore +++++
 • (2023-11-11) Eleuza Ribeiro: This is so far the best translator and very user friendly that I've came across. Simple yet very efficient. Like it very much, cause it works for me.
 • (2023-11-08) Cyrodiil: Wow, thanks for this - just given it a try and very impressed.
 • (2023-11-07) Christophe Samama: Very usefull for university projects
 • (2023-11-07) Luz Estephania Vazquez Quintanar: saves a lot of copy and paste Love it
 • (2023-11-06) Keslley Teles: I have tried many translator extensions on Google Chrome Web Store but this is by far the best one of all.nnIt would be great if there would be a keyboard shortcut to copy the translation.nnBig thanks to the developer team for such a great extension!
 • (2023-11-03) Bruna Camilotto: Great tool, convenient, good designed, with clear UI
 • (2023-11-03) 法诗: 就是快捷地帮你给你复制的文段丢进谷歌翻译里翻译,没屁用
 • (2023-11-01) Alessandro Franco: ok
 • (2023-10-31) Emilly Lopes: It supports Latvian very well which is I really need it.

Statistics

Installs
1,000,000 history
Category
Rating
4.4131 (1,024 votes)
Last update / version
2024-01-29 / 1.0.2
Listing languages

Links