extension ExtPose

Quiki

CRX id

mebpcboihmmimfdegaipbhnhoiaghpmc-

Description from extension meta

Nieoficjalny dodatek ułatwiający korzystanie z angielsko-polskiego słownika diki.pl.

Image from store Quiki
Description from store Jeśli często tłumaczysz słowa z języka angielskiego, masz dość ciągłego kopiowania słów i wklejania ich do przeglądarki lub po prostu gubisz się w nadmiarze otwartych kart - wypróbuj quiki. Quiki pozwala na szybsze, łatwiejsze i jeszcze bardziej przyjemne korzystanie ze znakomitego słownika diki.pl. Wystarczy, że dwukrotnie klikniesz na szukane słowo, a quiki natychmiast wyświetli jego definicję. Prócz tego, quiki zapewnia podręczną wyszukiwarkę wyrażeń, menu konktestowe oraz wiele innych. Aby w pełni korzystać z mocy rozszerzenia, warto zapamiętać dwa skróty: - Ctrl+Q (lub Alt+Shift+Q na urządzeniach macOS) - otwiera okienko quiki, - Alt+Q - szuka zaznaczonego wyrażenia na obecnej karcie. Dzięki quiki funkcjonalność strony diki.pl może być zawsze pod ręką. Uwaga: rozszerzenie znajduje się dopiero w fazie rozwoju i oznaczone jest jako wersja alpha.

Latest reviews

 • (2022-07-02) perunas86: Alt+Q nie działa. Brak możliwości dostosowania opcji, szczególnie dwukliku. Wybieranie opcji z menu kontekstowego za każdym razem przy zaznaczonym słowie jest bardzo niewygodne.
 • (2021-04-16) Tomek Marcinkowski: Bardzo fajny pomysł! Gwiazdka mniej za brak możliwości dostosowania tego dwukliku - chciałbym móc go sobie przestawić np. na alt+dwuklik. Często kopiuję coś ze strony właśnie przez zaznaczenie dwuklikiem i teraz mi to koliduje.
 • (2019-08-07) bazko987: Dziękuję bardzo za stworzenie tego cuda! ;)
 • (2018-07-24) Emilia Kaleta: Tego mi właśnie brakowało od czasu wycofania skryptozakładki Diki!
 • (2018-03-19) Artur Rodak: Super pomysł! Działa niezawodnie.

Latest issues

 • (2022-01-18, v:1.0.3) Jakub Radziszewski: Brak zalogowania się do etutor w wyskakującym okienku.
  Cześć, przede wszystkim dzięki za to wspaniałe narzędzie! Mega się z niego korzysta i z przyjemnością bym Ci postawił piwo za stworzenie jego. Niemniej od jakiegoś czasu zmagam się z pewnym problemem. Otóż jeżeli uruchamiam tłumaczenie jako "okno w oknie" (poprzez dwuklik albo ALT+Q), nie mogę dodać słówka do powtórek etutora. Wyświetla mi się tłumaczenie, ale nie jestem zalogowany. W wypadku gdy dam plusik żeby dodać słówko, aplikacja się crashuje. Czy masz może pomysł o co może chodzi? :( Z góry dzięki za odpowiedź! Pozdrawiam, Kuba
 • (2020-05-26, v:1.0.3) Roman Czyżycki: Firefox
  Czy jest możliwość dodania wersji na Firefox?

Statistics

Installs
174 history
Category
Rating
4.6 (7 votes)
Last update / version
2019-12-15 / 1.0.3
Listing languages
pl

Links