extension ExtPose

YouControl - перевірка контрагентів (delisted)

CRX id

cokemedmlgcmpafdijlogdinccdpjibg-

Description from extension meta

YouControl - перевірка контрагентів

Image from store YouControl - перевірка контрагентів
Description from store YouControl - – це аналітична система для глибинної перевірки юридичних та фізичних осіб в декілька кліків. За допомогою цього розширення можна вмить отримати комплексне досьє про будь-якого контрагента на основі відкритих даних. Широкий спектр інструментів надає можливість подальшого детального аналізу діяльності компаній та систематичного моніторингу змін в режимі реального часу. Як розпочати роботу? 1) Завантажте розширення від YouControl; 2) Натисніть на наш логотип, який буде знаходитися в правому верхньому куті браузера; 3) В пошуковому рядку введіть відомості про контрагента в зручному форматі (за назвою, адресою, кодом ЄДРПОУ) та натисніть "Шукати підприємство". Розширення від YouControl допоможе: 1) Швидше отримати результати пошуку; 2) В кілька разів пришвидшити відбір потенційних контрагентів; 3) Отримати актуальну та структуровану інформацію в зручному вигляді; 4) Оптимізувати процес аналітичної роботи, мінімізувавши ризики людського фактора; Переваги системи: 1) YouControl систематизує інформацію більш ніж зі 150 відкритих джерел. Це єдина платформа в Україні, де ви отримаєте інформацію не лише з державних реєстрів, а й міжнародних! Окрім стандартного пошуку за базами Великої Британії, Кіпру та Російської Федерації, користувачі мають ексклюзивну можливість шукати компанії за реєстром EBR (додатково майже у 20 європейських країнах); 2) Зручний формат пошуку контрагента за різними видами даних (за назвою, адресою, кодом ЄДРПОУ, ІПН, ПІБ пов'язаних осіб, номером телефону); 3) Експрес-аналіз контрагента, який виявляє комплаєнс-ризики в його діяльності (за більш ніж 400 критеріїв); 4) Найбільший вибір інструментів для аналізу інформації – від традиційних показників до ранжування компаній за рівнем фінансової стійкості; 5) Наявність персоналізованих рішень. Ви маєте змогу замовити в нас юридичний аналіз досьє компанії або фізичної особи. Чому варто довіряти YouControl ? 1) 94% українських банків користуються послугами YouControl; 2) 5000+ клієнтів (включаючи Carlsberg, Нову Пошту, АТБ, АЛЛО, Kasta та інших лідерів ринку); 3) Наші розробки рекомендують державні органи України (Національний банк України, Державна фіскальна служба України та інші); 4) YouControl – краще IT-рішення для бізнесу у 2019 році; 5) 4000+ економічних розслідувань проведено з використанням нашої системи. Система YouControl – збереження часу та ваших нервових клітин при перевірці контрагентів!

Latest issues

  • (2020-12-21, v:1.7) Маргарита Сур: Скарга №2
    Доброго дня! У 2018 році я вже зверталась до Вас зі скаргою. "Доброго дня! Номер телефону 0675010421 є МОЇМ особистим номером телефону і не має відношення до ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ" 33300207. На яких правах ви присвоїли мій номер цій компанії? Приберіть його з картки компанії, будь ласка. Мені неприємно відповідати на дзвінки і пояснювати, що вони помилились." Ви надали відповідь, що інфо підтягується з ЄДР. Ок. На даний час за ТОВ "Торгівельна столиця" закріплений інший контактний номер телефону, але на мій номер все ж надходять дзвінки. Чи тепер Ви це поясните???
  • (2020-01-27, v:1.7) Vasiliy Panasenko: Расформирование контейнера с авто из США
    Надо расформировать и растаможить контейнер с авто из США на физлицо
  • (2018-09-07, v:1.7) Старга
    Доброго дня! Номер телефону 0675010421 є МОЇМ особистим номером телефону і не має відношення до ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНА СТОЛИЦЯ" 33300207. На яких правах ви присвоїли мій номер цій компанії? Приберіть його з картки компанії, будь ласка. Мені неприємно відповідати на дзвінки і пояснювати, що вони помилились.

Statistics

Installs
1,000 history
Category
Rating
5.0 (4 votes)
Last update / version
2022-01-24 / 2.1
Listing languages
uk

Links