extension ExtPose

Gidiyoo - Yerli arama motoru (yersen)

Description from extension meta Gidiyoo.org 'u çok sevenler için Chrome eklentisi. Yeni sekmeleriniz gidiyoo.org olarak açılsın, aramanızı rahat rahat yapın
Image from store Gidiyoo - Yerli arama motoru (yersen)
Description from store Bu eklentiyle yeni sekmelerinizde otomatik olarak Gidiyoo arama arayüzünün açılmasını sağlayın. Gidiyoo aslında bir arama motoru değildir, Google sonuçlarını gösteren ve ona çok benzeyen bir arayüzdür. Yani niyetimiz yerli arama motoru olmak değil, olsa olsa yerli arama motoru "arayüzü" olmak olabilir :) gidiyoo.org 'u bir eleştiri olarak başlattık ancak birçok insanın severek kullandığını ve açılış sayfası yaptığını duyduk. Birçoğu "siteye 'ana sayfa yapma düğmesi' eklesenize" talebinde bulununca bu eklentiyi hazırlayalım istedik. Genel olarak projeden bir maddi beklentimiz yok, zaten "fırsatçılığı eleştirmek" için hayata geçirdiğimiz bu sembolik alanı bunun için kullanmayı düşünmüyoruz. Öneriler için teşekkür ederiz. Böyle bir şeyi ancak gidiyoo.org insanların gerçekten arama ihtiyaçlarını karşılamak için kullandıkları bir arayüz olduğunda düşünebiliriz. Eklentinin tüm hazırlığını ve geliştirmesini yapan ekip arkadaşımız Yusuf Güler'e teşekkür ederiz.
Latest reviews (2017-08-19) Burak Can Boyukyuce: pc için uygulamasını yapın tutulur (2017-08-09) Yiğit Atlas: Gerçekten çok iyi <3 (2017-01-30) Muzaffer Yerlikya: Motor gibi Motor mükemmel hacı :) (2017-01-20) Ömer Turaç: Tepkiniz güzel olmuş, :) ama bide hakikaten geliyoo betaysa hemen olumsuz düşünmemek lazım :) (2017-01-20) Uğur Arıcı: Yerli arama motoru "arayüzü" :) (2017-01-19) ruhi dağdelen: tam bi motor :) (2017-01-19) Cenbaz Ekşi: Dünya'nın en ucuz ama en iyi arama motoru. Motor gibi motor. (2017-01-19) Yusuf Güler: Yerli yersiz arama motoru :)

About Extpose

Extpose is a service for Chrome extension publishers.
It helps tracking and optimizing browser extension performance in Chrome Web Store.

The most valuable features are available after creating an account.

Learn more

If you are not an extension developer and want to install this extension please proceed to Chrome Web Store

Go to Chrome Web Store

Statistics

Installs
27
Category
Rating
4.7692 (13 votes)
Last update / version
2017-01-19 / 1.2

Links

Similar extensions