extension ExtPose

Ka Padovanoti

CRX id

eehacnbeppmmjnhjchbjdiiekeidpgko-

Description from extension meta

Ka Padovanoti

Image from store Ka Padovanoti
Description from store Ka Padovanoti LT: Lengvai įsidėkite trokštamas dovanas į savo norų sąrašą! Dalinkitės juo ir padėkite kitiems Jus nudžiuginti! Ar žinote, kad 8-iems iš 10-ies žmonių sunku sugalvoti, kokią dovaną įteikti kitam? Tad jeigu esate nusižiūrėję dovaną, planuojate didesnį pirkinį ar išsvajotą koncertą - įtraukite tai į savo norų sąrašą. Siųsdami kvietimą į savo ar vaiko gimtadienį, krikštynas, vestuves ar kita svarbia proga - pridėkite nuorodą į dovanų idėjų sąrašą. Taip artimieji dovaną galės išrinkti paprasčiau, o Jūs išvengsite nereikalingų daiktų. Pamatę internete trokštamą dovaną ar daiktą, spauskite šią ikoną įrankių juostoje ir įsidėkite jį į norų sąrašą. Ten matysis daikto nuotrauka, kaina, e-parduotuvė, kurioje galite jį įsigyti, o taip pat galite įrašyti komentarą - kokio dydžio, spalvos norėtumėte. Padėkite artimiesiems lengviau išrinkti Jums dovanas ir mažinti aplink save nereikalingų daiktų kiekį. Susikurkite savo dovanų sąrašą dabar. EN: Make your wishlists easily with this add-on and help your friends and family choose the gifts you love. Did you know that 8 out of 10 people face a problem while choosing a gift? Things you wish to have, gifts you dream of, planned purchases or shows you would love to visit - include those in your wishlist. Send the whishlist alongside with an invitation to any party - birthday, wedding, housewarming or baby-shower. It will make gift-givers’ life easier and you will avoid storing unnecessary items at home. Saw a thing you’d like to have? A purchase you need? An experience you’d love to try? Press the gift icon on the toolbar and add it to your wishlist. You can also add a picture, price, e-shop that sells the item, and include comments about the color, size, etc. Help your friends and the loved-ones to choose the gifts which will make you happy. You will also contribute to minimizing the amount of unnecessary things around you. Create your wishlist now.

Latest reviews

  • (2019-03-28) Vita Zazaitė: Paprasta ir patogu naudotis. Labai gerai, jei turi mintį, ką padovanoti. Tačiau kartais minčių pritrūksta arba žmogų ne taip gerai ir artimai pažįsti, tuomet dovanų sąrašas - tikras išsigelbėjimas.
  • (2019-03-27) Paprasta savo svajones - apčiuopiamas ar patiriamas - "sumesti" į vieną vietą. Sužinoti kito svajones ir jas įgyvendinti tampa paprasta.
  • (2019-03-26) Gitana Baliutavičienė: Patogus ir naudingas dalykas - vieno mygtuko paspaudimu iš bet kurios interneto svetainės gali įkelti daiktą į norų sąrašą. Pirkinių sąrašams, dovanų sąrašams. Tikrai palengvina atsakant į klausimą, kai artimieji teiraujasi, ką tau ar tavo vaikams padovanoti.

Statistics

Installs
60 history
Category
Rating
5.0 (8 votes)
Last update / version
2019-02-22 / 1.0.33
Listing languages
lt

Links