extension ExtPose

Generator haseł Hasło Wygasło

CRX id

cbpfglemacamiklacbeeannckbibihoi-

Description from extension meta

Generator haseł i menedżer haseł offline. Za darmo wypróbuj na HasloWygaslo.pl

Image from store Generator haseł Hasło Wygasło
Description from store Pamiętaj tylko jedno hasło! Hasło Wygasło generuje hasła w taki sposób, że umożliwia ich odtworzenie (lub łatwą zmianę), pomimo że nie są nigdzie trwale przechowywane. Dlatego jego działanie przypomina menedżera haseł, ale takiego, z którego wyciek wszystkich haseł nie jest możliwy - ponieważ nie są nigdzie trwale przechowywane. Aplikacja działa w pełni w trybie offline. Na podstawie wprowadzonych przez użytkownika danych "system", "login", "SuperPIN" generuje hasło - zawsze takie samo dla tych samych parametrów, o ile użytkownik wprowadza takie same wartości "system", "login", "SuperPIN" i używa tych samych opcji tworzenia hasła. Dzięki temu nie trzeba zapamiętywać wielu haseł - tylko jedno - SuperPIN, a wszystkie pozostałe łatwo jest odtworzyć. Hasło łatwo zmienić, ponieważ wystarczy do nazwy systemu dodać liczbę, np "facebook 2" i otrzymamy zupełnie nowe hasło.

Latest reviews

  • (2017-02-03) Sasza Jan Świątek: Szczerze polecam
  • (2017-01-15) Magdalena Domaszczyńska: Łatwa w użycia i przydatna aplikacja :) Z punktu widzenia bezpieczeństwa w sieci logowanie się jednym hasłem na wiele serwisów jest niebezpieczne i lekkomyślne - jeśli to hasło zostanie wykradzione, haker zyskuje dostęp do wszystkich serwisów, do jakich się tym hasłem logowaliśmy. Z kolei wymyślanie i pamiętanie kilkudziesięciu różnych haseł jest zwyczajnie upierdliwe... tutaj problem odpada, bo pamiętamy tylko jedno hasło i za jego pomocą generujemy pozostałe - sprytne rozwiązanie :) Wygenerowanie hasła i jego wklejenie wymaga dodatkowych kilku kliknięć, ale jest mniej czasochłonne, niż odzyskiwanie zapomnianego hasła - w dodatku jeśli dawno nie korzystaliśmy z jakiegoś serwisu i zapomnielibyśmy nie tylko hasła, ale i loginu, to w tej aplikacji mamy możliwość podejrzenia historii generowanych haseł. Większość z nas, dopóki nie padnie ofiarą jakiegoś cyberataku, lubi sobie lekceważyć kwestie bezpieczeństwa w sieci, ale warto zainteresować się tym tematem i "lepiej zapobiegać, niż leczyć", szczególnie, kiedy zapobieganie jest łatwe i przyjemne :)
  • (2016-12-31) Konrad Kwaśkiewicz: Ułatwia życie z hasłami. Po wymianie moich 27 haseł do różnych kont mam je wszystkie pod kontrolą i wystarczy, że pamiętam jedno hasło. Pozostałe można odtworzyć pomimo, że nie są nigdzie trwale przechowywane, więc nikt mi ich nie wykradnie :)

Latest issues

  • (2018-03-28, v:0.0.4.2) dawid Marcinek: po czebujem hasło do fb
    nie mam hasła do konta

Statistics

Installs
Category
Rating
4.5 (4 votes)
Last update / version
2019-03-08 / 0.0.5.0
Listing languages
pl

Links