extension ExtPose

Lokaj USOS

Description from extension meta

Twoja odpowiedź na USOSowe i USOSwebowe rejestracje "kto pierwszy, ten lepszy"!

Image from store Lokaj USOS
Description from store === Nowy Lokaj! === to jest wersja BETA nowego Lokaja. Wspierane USOSy: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika Wspierane USOSweby: Uniwersytet Warszawski, Uniwersytet Mikołaja Kopernika w fazie eksperymentalnej: * Uniwersytet Adama Mickiewicza, * Uniwersytet Jagielloński, * Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego, * Uniwersytet Łódzki, * Uniwersytet Warmińsko-Mazurski częstotliwość prób: ok 1 na sekundę (limit narzucony przez USOS) Więcej informacji na FB: https://www.facebook.com/pages/Lokaj-USOS/181056061927765 ==== Jak to działa: ===== Lokaj USOS nastawiony jest na rejestracje typu "kto pierwszy ten lepszy". Podajesz Lokajowi przedmioty, na które chcesz się zapisać, a on już zajmie się resztą (o ile masz włączoną przeglądarkę podczas rejestracji i zaznaczyłeś opcję "auto rejestracja"); Podstawowe własności: * przed otwarciem rejestracji: pozwala Ci zapamiętać przedmioty na które chcesz się zarejestrować i ustawić automatyczną rejestrację. * po otwarciu rejestracji: -- Lokaj zacznie próby rejestracji na kilkadziesiąt sekund przed godziną "zero" i będzie próbował do skutku. (patrz też wideo) Sprawdź sam(a)!

Latest reviews

  • (2016-10-08) Kama Kamyk: Założenie super, widziałam u koleżanki, że działa.... Ale niestety nie obejmuje mojej uczelni. Może dałoby się dodać jeszcze Uniwersytet w Białymstoku? Tego nam tu brakuje :)
  • (2014-09-19) Marek Ogarek: Nie działa. Co kilka sekund USOS blokuje program na kilkanaście sekund z powodu nadmiaru prób.
  • (2014-05-23) Olga Leszczyńska: Niby darmowe ale licencję trzeba wykupić...
  • (2014-01-23) Jacek Królikowski: Cytując autora aplikacji: "Umówmy się, rejestracje typu "kto pierwszy ten lepszy", to dzieło belzebuba...". Zgadzam się w pełni. Lokaj USOS do niedawna był bezpłatny i tak samo dostępny dla wszystkich w USOSowym wyścigu zbrojeń. W tym momencie, żeby z niego skorzystać, trzeba kupić licencję od autora wtyczki (ze specjalną, wyższą stawką dla ludzi, którzy mają rejestrację niedługo). W ten sposób dochodzimy do sytuacji, w której jeśli chcesz się zarejestrować na oblegany przedmiot/termin albo zapłacisz autorowi wtyczki haracz, albo pogodzisz się z tym, że ci, którzy to zrobili cię wyprzedzą. "Dzieło belzebuba" stało się jeszcze trochę mniej sprawiedliwe dla przeciętnego studenta.
  • (2013-09-19) Przemek Olszacki: Zacina sie najważniejszych momentach
  • (2012-04-17) Monika Kozieł: Bardzo ok;)

Statistics

Installs
536 history
Category
Rating
3.5 (25 votes)
Last update / version
2014-06-05 / 2.9.9
Listing languages
pl

Links