extension ExtPose

Titulky++

CRX id

nkaajhpmfeljpnmmpiodgfkcpnadghaa-

Description from extension meta

Vylepšení webu titulky.com pro pohodlnější práci (nejen pro překladatele).

Image from store Titulky++
Description from store S laskavým svolením autora @richja prošel addon crossbrowser úpravami pro podporu jak Chromu tak Firefoxu. Spousta menších a větších úprav na webu titulky.com pro pohodlnější práci a lepší zážitek. Především pro překladatele, ale určitě potěší i normální návštěvníky :) Souhrn Vylepšení Sekce vlastní požadavky - Indikace probíhajících překladů s časy začátku a dokončení Zápis nového překladu - U odhadu počtu dní pro dokončení titulek zobrazené odpovídající datum - Funkce šablony pro automatické předvyplnění poznámek u nových titulek a nového zápisu do rozpracovaných Detail rozpracovaného detailU: - Jasně viditelné tlačítko pro editaci stavu rozpracovaného překladu Výsledky Vyhledávání - Při vyhledávání titulků jsou zvýrazněny přesné shody názvů - Přímé zobrazení verzí filmu u výsledků hledání Detaily Titulků - Zobrazené hodnocení filmu na IMDB - Odkaz na vyhledání filmu skrze CSFD.cz Sekce Požadavky - Odkaz na vyhledání filmu skrze CSFD.cz - Odkaz na vyhledávač cizojazyčných titulků na subscene.com - Po najetí myši na link, zobrazí náhled posteru - Přímý odkaz na IMBDB Profil - Rychlý odkaz na vytvoření nového zápisu přímo v profilu - Možnost vyhledávat přímou shodu (žádný fulltext) u vyhledávacího boxu nebo jako Další verze u detailu titulku (pouze pro premium uživatele) - U profilu uživatele v bočním menu (vedle počtu bodu) se zobrazuje počet nepřečtených komentářů pod vašimi titulky (uvidí pouze aktivní překladatelé) - aktualizuje se každých 15 minut - Ve vašem profilu jsou graficky zvýrazněny nové komentáře pod vašimi titulky (uvidí pouze aktivní překladatelé) - Vedle počtu nepřečtených komentářů pod vašimi titulky přibylo počítadlo nepřečtených reakcí pod vašimi komentáři - Upozornění na nové komentáře pod rozpracovanými titulky + proklik přímo na rozpracované titulky kdekoliv z webu (aktivuje se až při editaci zápisu v rozpracovaných) Další - Po načtení hlavní stránky je ihned aktivní vyhledávací pole - Možnost Tlačítka Domů v menu pro návrat na hlavní stránku - Možnost tlačítka Premium v menu pro odkaz na Premium server - Volitelná možnost tématických úprav webu na Vánoce, Velikonoce apod. (defaultně zapnuto) - Předvyplnění formuláře u nového titulku na základě názvu filmu - Umazávání nadbytečných znaků při vkládání velikosti filmu - Jestliže je v textu odkaz, vytvoří z něho klasický klikací odkaz (defaultně zapnuto, lze vypnout v nastavení) Toto je neoficiální rozšíření, vytvořeno pro zábavu a nemá nic společného se samotným webem titulky.com ❤️

Latest reviews

  • (2019-01-22) Libor Novák: Bezva!

Latest issues

  • (2022-12-24, v:1.43) Antonín Vodička: titulky +++ nefungují
    Ahoj, už delší dobu mi nefunguje doplněk Titulky +++. Je chyba u mě nebo mám počkat na aktualizaci? Díky za info. Tonda.
  • (2021-05-16, v:1.37) Jan Vaněk: ČSFD nefunkční
    Přestal fungovat odkaz a hodnocení filmu z CSFD.cz (pravděpodobně z důvodu změny designu webu). Jinak super doplněk, díky.

Statistics

Installs
305 history
Category
Rating
4.8 (4 votes)
Last update / version
2021-05-24 / 1.43
Listing languages
cs

Links