extension ExtPose

ODTÜ TEKNOKENT

CRX id

dolabaaedbgnlpjfdfgcnphodbcafnla-

Description from extension meta

ODTÜ TEKNOKENT için haftalık çalışma süresini gösterir.

Image from store ODTÜ TEKNOKENT
Description from store ODTÜ TEKNOKENT çalışanları için ODTÜ TEKNOKENT hesaplarını kullanarak haftalık çalışma sürelerini günlük raporlar ve toplam çalışan saati simgesi üzerinde gösterir. Kullanım için eklentiyi Chrome'a ekledikten sonra, sağ üstteki eklenti simgesine sağ tıklayarak "Options" kısmından e-posta ve şifre kaydedilmelidir. Daha sonra her simgeye tıklandığında ya da açılan popup üzerindeki "Güncelle" butonuna tıklandığında en güncel bilgi alınıp, gösterilecektir. ODTÜ TEKNOKENT ile herhangi bir bağı yoktur. Kullanılan simge ve gösterilen veriler ODTÜ TEKNOKENT'e aittir.

Latest issues

  • (2020-02-03, v:1.5) Onur Can Usanmaz: ODTÜ Teknokent Mesai Süresi Eklentisi Sorunu
    Merhaba Güngör Bey, http://tkbs.odtuteknokent.com.tr sistemine üyeyim ve erişimim var. Sorun halen çözülmedi, eski durumunda devam ediyor. Mail adresim [email protected], oradan da iletişime geçebiliriz. Sorunu çözüme ulaştırırsak nasıl yaptığımızı yorum olarak ekleyebiliriz, aynı sorunla karşılaşanların çözebilmesi için. İlginiz için teşekkür ederim.
  • (2019-12-19, v:1.5) Onur Can Usanmaz: Çalışılan Saat-Gün Kısmını Göremiyorum
    Merhaba. Sisteme üye oldum ve giriş yaptım. Çalışılan saat-gün kısmı sıfır görünüyor. Kalan Saat-Gün kısmı 45 ve 5 olarak görünüyor. Düzeltilebilir mi? 9 Aralıkta iş başı yaptım. Sisteme henüz tanımlanmadığım için mi oluyor?

Statistics

Installs
62 history
Category
Rating
0.0 (0 votes)
Last update / version
2017-12-16 / 1.5
Listing languages
tr

Links