extension ExtPose

TurboTlumaczenia.pl

CRX id

hoaebkhdofllfomnkjahhokoppnjoike-

Description from extension meta

Profesjonalne tłumaczenia w Twojej przeglądarce

Image from store TurboTlumaczenia.pl
Description from store TurboTlumaczenia.pl - zamawiaj profesjonalne tłumaczenia online 24/7 bezpośrednio z każdej strony przeglądarki. Turbo Tłumaczenia umożliwiają Ci zamawianie profesjonalnych tłumaczeń przez internet o każdej porze dnia i nocy. Nasi tłumacze podejmują każde zlecenie średnio w ciągu kilku minut. Dzięki naszej wtyczce (plug-inowi) do przeglądarki Chrome, możesz zamawiać tłumaczenia tekstów znajdujących się na stronie, którą aktualnie przeglądasz, np. treści artykułów lub wiadomości e-mail, którą chcesz przesłać do klienta w jego ojczystym języku. Wystarczy, że (po zainstalowaniu wtyczki) zaznaczysz tekst, który chcesz przetłumaczyć, klikniesz prawym przyciskiem myszy i wybierzesz z menu opcję "Turbo przetłumacz". W nowej karcie otworzy się strona TurboTlumaczenia.pl, na której zobaczysz wycenę tłumaczenia zaznaczonego tekstu oraz szacowany czas tłumaczenia. Przejdź do podsumowania i opłać zamówienie, a potwierdzenie oraz gotowe tłumaczenie prześlemy na Twój adres e-mail. Możesz także założyć u nas konto klienta, aby móc zamawiać tłumaczenia jeszcze szybciej (bez każdorazowej płatności), przeglądać historię swoich zleceń i wybierać ulubionych tłumaczy. A przy każdym doładowaniu konta dostaniesz od nas bonus!

Latest reviews

  • (2014-05-30) Robert Siemiński: Skraca czas zamówienia! :) Uwielbiam :)
  • (2014-05-22) Anna Rys: Uwielbiam :)! Nie musisz nawet pamiętać adresu strony ani kontaktować się z obsługą klienta - wszystko jest wręcz bezobsługowe i działa jak powinno. A szybkość i profesjonalizm tłumaczy - bezcenne!
  • (2014-05-22) Grzegorz Miklaszewski: Znacznie przyspiesza tłumaczenie tekstów ze stron internetowych i gmail. Polecam!
  • (2014-05-22) Paweł Nowak: Proste w użyciu i przydatne. Prawy klik, zlecenie, tłumaczenie na maila. Robi dokładnie to co ma robić.

Statistics

Installs
34 history
Category
Rating
4.3333 (6 votes)
Last update / version
2014-05-21 / 0.2
Listing languages
pl

Links