extension ExtPose

LikePlus.eu

CRX id

chifhmegmniimaponmfnkhelomeclceh-

Description from extension meta

Weryfikacja czynności w systemie LikePlus

Image from store LikePlus.eu
Description from store Dodatek pozwalający na weryfikację kliknięć w serwisie LikePlus.eu Wtyczka uruchamiana jest w oknach serwisów społecznościowych, otwieranych przez serwis LikePlus.eu. Dzięki jej działaniu, serwis LikePlus.eu jest zdolny do weryfikacji realizacji zadań, które użytkownik ma wykonać w serwisie. Gromadzimy wyłącznie dane służące weryfikacji czynności wykonywanych w ramach zadań serwisu LikePlus. Należą do nich: - identyfikator użytkownika w serwisie społecznościowym - identyfikator strony lub profilu, którego dotyczy wykonane zadanie - identyfikator posta, zdjęcia lub innego typu treści, której dotyczy wykonywane zadanie - w przypadku komentarzy - również treść komentarza Dane te są zapisywane na naszych serwerach i przechowywane w celu: - wynagradzania użytkowników (tj. przyznawania punktów) za wykonane zadania - wykrywania nadużyć i oszustw - informowania zlecających zadania o osiągniętym wyniku promocji profilu W przypadku integrowania swojego profilu możemy dodatkowo zgromadzić następujące informacje, które umożliwiają nam właściwe targetowanie zadań dla użytkowników: - zdjęcie profilowe - wiek - liczba znajomych / obserwujących / obserwowanych - nazwa profilu (imię i nazwisko, login, adres e-mail) - opis profilu Wyrażenie zgody nie jest obowiązkowe, ale jest konieczne, aby można było korzystać z wtyczki. Nie jest możliwe prawidłowe funkcjonowanie wtyczki bez możliwości gromadzenia w/w informacji. Wtyczka uruchamia gromadzenie danych tylko wtedy, kiedy strona serwisu społecznościowego jest uruchamiana poprzez serwis LikePlus.

Latest reviews

  • (2021-08-22) Paweł B.: Like Plus to koszmar w aktualnej wersji. Nic nie działa jak powinno. Wszędzie wciskają płatne konta. Kiedyś można było kupić punkty i działać. Teraz to totalna lipa. Ta wtyczka zawiesza przeglądarkę na stronie likeplus.
  • (2018-09-16) nie da się korzystać przez tą wtyczkę z serwisu, gdyż nie mogę przez nią zdobywać punktów, próbowałem z różnych przeglądarek i dalej są problemy, totalne DNO!

Statistics

Installs
691 history
Category
Rating
3.6 (7 votes)
Last update / version
2023-05-03 / 3.3.26
Listing languages
pl

Links