extension ExtPose

Google Chrome ™ için Ücretsiz Zaman Saati

CRX id

bhcdneenlaehgbonacefkpjddbomfpkj-

Description from extension meta

Bedava! Bu uzantı, çalışma süresini takip etmenize yardımcı olacaktır.

Image from store Google Chrome ™ için Ücretsiz Zaman Saati
Description from store Projeler / bordrolar için ücretsiz ve basit bir zaman izleme yöntemine ihtiyacınız var. zendesk time tracking Zaman takibi yapmak için bu ücretsiz uzantıyı kullanmaya başlayın. schedule tracker Basitçe proje başlığını yazın ve başlat'a basın Zaman takipçimiz zamanı başlatacak. Projeyi bitirdikten sonra, durdur'a basın ve bu proje için zaman takibi duracaktır. Projeleri istediğiniz zaman başlatabilir ve duraklatabilirsiniz. Zaman takibinizi bitirdikten sonra, bu verileri CSV formatında dışa aktarmak mümkündür, böylece verileri müşteriler / şov için hazırlayabilirsiniz. her görev için geçen süre. timeular tracker Sorumluluk Reddi Beyanı: Lütfen bu uzantının Google tarafından OLMADIĞINI ve bağımsız bir geliştirme ekibi tarafından yapıldığını unutmayın. Tüm telif hakları kendi sahiplerine aittir. Google, bu Chrome uzantısını onaylamaz veya desteklemez. Free Time Clock, Google Inc.'e ait değildir, lisansı yoktur ve bir Google Inc. yan kuruluşu değildir.

Latest reviews

  • (2023-10-06) PawsNClaws: I've been using this for a while and I really like it. Has just what I need to track my time working for clients. I just copy and past my tasks, date and time into an invoice and I'm good to go. Not a bloated extension and requires no sign ups which is a huge plus. Keep up the good work :)
  • (2022-09-21) Matt Levey: Does what I ask of it and is simple to edit the time if necessary. A great extension.
  • (2022-06-21) VCJ Team Administrator: Great for daily works hours - easy reporting for payroll
  • (2021-10-08) Marvin Harrell: Just starting my new business and this works great to keep track of individual clients and tasks. The reports function truly makes getting the info for billing a dream.
  • (2021-07-16) Unix Commerce: Just what I needed
  • (2021-05-14) Wladislaw Bender: Einfach und simpel, um die eigene Zeit zu tracken. Ich nutze es um meine Arbeitszeit zu tracken. Die Erweiterung bietet sogar eine Auswertung der gesamten getrackten Zeit, diese kann man sich ggf. exportieren.

Statistics

Installs
2,306 history
Category
Rating
4.9333 (15 votes)
Last update / version
2023-10-31 / 3.0.0
Listing languages

Links