extension ExtPose

Fooder

Description from extension meta Twoje przepisy w jednym miejscu! Fooder: łatwe i wygodne używanie przepisów pochodzących z dowolnych serwisów i blogów
Image from store Fooder
Description from store Twoje wszystkie ulubione przepisy w jednym miejscu! Fooder to łatwe i wygodne przechowywanie oraz używanie przepisów pochodzących z dowolnych serwisów kulinarnych i blogów. Dowiedz się więcej na www.fooder.pl Jak działa Fooder? 1. Przeglądasz wspaniały przepis na jednym z blogów kulinarnych zastanawiając się jak go zapamiętać? 2. Zapisz go w swoim Fooderze! Możesz to zrobić na jeden z kilku prostych i wygodnych sposobów: np. instalując przycisk „Dodaj do Fooder” w swojej ulubionej przeglądarce czy też wysyłając odnośnik do przepisu na specjalny adres email. 3. Przepis, w pięknej, pozbawionej zbędnych elementów formie trafia do zbiorów w Twoim Fooderze! 4. Każdy przepis możesz dowolnie modyfikować: dodając swoje zdjęcia, usuwając zbędne opisy lub dopisując nowe składniki. 5. Korzystaj z zebranych przepisów za pomocą komputera i aplikacji na iPhone i iPad. Nawet bez dostępu do internetu. 6. Przygotowując potrawy zastosuj specjalny tryb „używaj”. Tekst przepisu stanie się duży, pozwalając bezpiecznie odsunąć komputer, iPhone lub iPad od blatu roboczego.
Latest reviews (2019-02-09) Oskar Wróbel: Od niedawna nie działa kliknięcie w przycisk (Chrome 71.0.3578.80). Trzeba otwierać stronę i ręcznie wklejać linki. (2018-05-21) hassan ebied: جيد (2017-12-20) Paweł Jan Henke: Pożyteczny dodatek. Ulubione przepisy pod ręką. Jestem za!!! (2015-04-01) Bardzo fajny dodatek do przeglądarki pozwalający zbierać wszystkie przepisy w jednym miejscu. Polecam! (2014-07-10) Jakub Szymczyk: Dobrze mieć pod ręką Foodera, można dodać dowolny przepis do swoich zbiorów jednym kliknięciem.

About Extpose

Extpose is a service for Chrome extension publishers.
It helps tracking and optimizing browser extension performance in Chrome Web Store.

The most valuable features are available after creating an account.

Learn more

If you are not an extension developer and want to install this extension please proceed to Chrome Web Store

Go to Chrome Web Store

Statistics

Installs
10,391
Category
Rating
4.5294 (17 votes)
Last update / version
2018-12-19 / 3.2.0

Links

Similar extensions