extension ExtPose

Right-Click Tureng

CRX id

olbmmdlchmicolppponihdhclpnhkpdd-

Description from extension meta

You can find the translation of a word by right-clicking a selection.

Image from store Right-Click Tureng
Description from store It adds "Search Tureng" option to the right click menu. You can search for the translation of a word in Tureng.com by simply selecting the word and right-clicking on it, with only 2 clicks. Important note: If you change the search link from the options, it will take effect after the second search operation. So, don't worry. In addition, you will not need to change the search link until the webpage changes its own search method. --- Sağ-tık menüsüne "Search Tureng" seçeneği ekleyerek, seçtiğiniz kelimenin tercümesini Tureng.com'da sadece 2 tıklama ile aramanızı sağlar. Tek yapmanız gereken kelimeyi seçmek ve üzerine sağ tıklayıp "Search Tureng for" seçeneğine tıklamak. Diğer eklentilerdeki gibi karşınıza fazladan bir menü daha çıkmaz. Önemli uyarı: Ayarlardan arama linkini değiştirip kaydettikten sonra, ayarın aktif hale gelmesi için en az bir kez sağ tıklayıp arama yapmanız gerekmektedir. İkinci aramanızdan itibaren ayar aktif hale gelecektir. Ayrıca, Tureng.com arama metodunda bir değişiklik yapmadığı sürece bu seçeneği değiştirmeniz gerekmeyecektir.

Latest reviews

  • (2020-04-10) Yunus Özübelli: Güzel ama her yeni kelimede yeni bir Tureng sayfası açması kötü. Açık olan sayfada yeni kelimeyi gösterse 5 yıldız
  • (2020-01-02) burak akdemir: leş
  • (2017-10-25) Polo Club Tr: Güzel
  • (2017-02-27) Yılmaz DALKIRAN: kendi orijinal eklentisi var zaten. gereksiz. seslisözlük ün eklentisi tavsiye edilir ayrıca.
  • (2016-11-01) Mehmet Aydın: çalışmıyor kardeşim
  • (2016-07-19) Elif Bilgen: süper
  • (2014-08-18) alp tastekin: This app is amazing it is very useful for research optimazers

Statistics

Installs
1,721 history
Category
Rating
3.8 (13 votes)
Last update / version
2022-07-14 / 1.1
Listing languages
en

Links