extension ExtPose

Sklik plugin

Description from extension meta This extension modifies www.sklik.cz/navrh-klicovych-slov. And provides more options for working with data.
Image from store Sklik plugin
Description from store Toto rozšíření upravuje stránku www.sklik.cz/navrh-klicovych-slov. Šetří čas při sběru klíčových slov a připravuje data přehledně rovnou pro export do excelu. Martin Kolčaba sepsal, jak se s plugine pracuje na http://blog.komart.cz/lehci-sklik/ Pro aktivaci, klikněte na ikonku "S" na panelu.
Latest reviews (2018-08-07) Honza Vala: Bohužel s novým SKLIKEM již nefungční! Psal jsem autorovi, bohužel neodpověděl. (2018-05-14) David Zak: Super plugin, kdyby fungoval. Téměř pravidelně, po každých dvou minutách mi smaže všechna vybraná slova. Absolutně nerozumím proč. Vzhledem k tomu, že vybírání vhodných frází je práce na půl hodiny, tak je to opravdu zásadní problém. Prosím o fix. (2016-11-13) Ladislav Výsmek: Kdyby to občas nesmazalo všechna klíčová slova a člověk nemusel sbírat odznova, tak super. Chtělo by to vyřešit ten bug. (2015-12-17) Pavel Horelica: Super, ale poslední dobou se mi stává, že se mi v půlce sbírání dat tabulka se slovy vymaže :( jinak je to ok :) (2014-02-18) Martin Šimko: Skvělé rozšíření, které usnadňuje analýzu klíčových slov v Skliku. (2014-02-16) Pavel Ungr: Nejlepší rozšíření pro SEO konzultanty pro Sklik. Pomáhá dostat ven data, která Sklik sáám neumožňuje. (2014-02-14) Martin Kolčaba: užitečný plugin urychlující vyzobávání klíčových slov z nástroje pro Návrh klíčových slov v Skliku. Doporučuje pět z pěti SEO specialistů.

About Extpose

Extpose is a service for Chrome extension publishers.
It helps tracking and optimizing browser extension performance in Chrome Web Store.

The most valuable features are available after creating an account.

Learn more

If you are not an extension developer and want to install this extension please proceed to Chrome Web Store

Go to Chrome Web Store

Statistics

Installs
1,057
Category
Rating
3.8889 (9 votes)
Last update / version
2014-02-17 / 2.2

Links

Keywords

...

Similar extensions