extension ExtPose

Sklik plugin (delisted)

CRX id

nidaimoaiogijcjpfjgkbhooeghpgklf-

Description from extension meta

This extension modifies www.sklik.cz/navrh-klicovych-slov. And provides more options for working with data.

Image from store Sklik plugin
Description from store Toto rozšíření upravuje stránku www.sklik.cz/navrh-klicovych-slov. Šetří čas při sběru klíčových slov a připravuje data přehledně rovnou pro export do excelu. Martin Kolčaba sepsal, jak se s plugine pracuje na http://blog.komart.cz/lehci-sklik/ Pro aktivaci, klikněte na ikonku "S" na panelu.

Latest reviews

  • (2018-08-07) Honza Vala: Bohužel s novým SKLIKEM již nefungční! Psal jsem autorovi, bohužel neodpověděl.
  • (2018-05-14) David Zak: Super plugin, kdyby fungoval. Téměř pravidelně, po každých dvou minutách mi smaže všechna vybraná slova. Absolutně nerozumím proč. Vzhledem k tomu, že vybírání vhodných frází je práce na půl hodiny, tak je to opravdu zásadní problém. Prosím o fix.
  • (2016-11-13) Ladislav Výsmek: Kdyby to občas nesmazalo všechna klíčová slova a člověk nemusel sbírat odznova, tak super. Chtělo by to vyřešit ten bug.
  • (2015-12-17) Pavel Horelica: Super, ale poslední dobou se mi stává, že se mi v půlce sbírání dat tabulka se slovy vymaže :( jinak je to ok :)
  • (2014-02-18) Martin Šimko: Skvělé rozšíření, které usnadňuje analýzu klíčových slov v Skliku.
  • (2014-02-16) Pavel Ungr: Nejlepší rozšíření pro SEO konzultanty pro Sklik. Pomáhá dostat ven data, která Sklik sáám neumožňuje.
  • (2014-02-14) Martin Kolčaba: užitečný plugin urychlující vyzobávání klíčových slov z nástroje pro Návrh klíčových slov v Skliku. Doporučuje pět z pěti SEO specialistů.

Statistics

Installs
818 history
Category
Rating
3.9 (9 votes)
Last update / version
2014-02-17 / 2.2
Listing languages
en

Links