extension ExtPose

Moti n'Deti

CRX id

ghncjbgifajnaegcklehjejekoecfkne-

Description from extension meta

Me kete extension ju mund te shikoni motin per te gjitha bregdetet shqipetare

Image from store Moti n'Deti
Description from store Extension me anë të cilit parashikohet moti në vendet më të njohura te bregdetit shqiptar, duke përfshi Ulqinin, Velipojen, Shengjinin, Durrësin, Himaren, Dhërmine, Saranden, Vloren, Orikumin dhe Ksamilin. Me këtë version, per keto vende bregdetare behet krahasimi i motit me qytetin e Prishtinës, ku gjatë punës në Chrome ne ikonë mund të shihet temperatura aktuale në prapavi. P.S - PO E VËRTETË, NUK KA PRISHTINA DETI :D

Latest reviews

  • (2014-08-26) Neuber: Que bosta. Só mostra a temperatura de um lugar

Statistics

Installs
Category
Rating
0.0 (0 votes)
Last update / version
2014-08-09 / 1.1
Listing languages
en

Links