extension ExtPose

Christmas Wallpaper HD Custom New Tab (delisted)

CRX id

chlmnbkomnehpiaofgcingodkagilgfe-

Description from extension meta

Christmas New Tab Wallpapers & Games, designed specifically for christmas lovers. Replaces your tab to an awesome christmas new tab.

Image from store Christmas Wallpaper HD Custom New Tab
Description from store benim Noel sekmeyi yükleyin ve yılbaşı, bir newtab açmak her zaman eşsiz yüksek kaliteli görüntüleri yakalayın. Bu taze alın ve Noel duvar kağıtları soğutmak ve yeni ve eşsiz bir tarayıcı deneyimi yaşamasını !! Bizim Noel temaları ne elde edebilir? Öncelikle yüksek kalitede yılbaşı görüntülerin geniş bir yelpazede bulabilirsiniz. Tüm resimler karıştırmak veya sadece sevdiğiniz yılbaşı görüntüleri karıştırabilirsiniz. yılbaşı yeni sekmede düz siteleri gidişli Basit ve hızlı erişim. rasgele görüntü düğmesini seçin ve yılbaşı görüntüleri ile yeni bir ekran koruyucu almak için çekinmeyin. Ayrıca, bizim yılbaşı uzatma değiştirici seçimini kullanarak başka tema seçmek isteyebilirsiniz. Eğer seçerseniz Tarih, saat ve hava da yılbaşı yeni bir sekmede gösterilebilir widget. Bu newtab yılbaşı duvar kağıtları ile varsayılan yeni bir sekme geçersiz kılar. Son olarak, bu yılbaşı newtab dahil bu özellikler ücretsiz! Bu yılbaşı sekmeye isteğine gibi irade şey varsa, sadece bizimle paylaşmak için lütfen! Bizim yılbaşı uygulama reklamlarını veya herhangi yakalamak içermez! NOEL uygulaması - Tüm özellikler: ✓ NOEL Uygulamanın yeni yılbaşı duvar kağıtları ile düzenli olarak güncellendi. oyunlar, zaman, hava ve daha bir çok ✓ NOEL uygulama destekleri widget'lar. ✓ NOEL newtab yılbaşı duvar kağıtları neredeyse% 99 fanlar veya sanatçıların hayranları geliyor. ✓ NOEL yeni sekme yeni görüntüler için isteğinize istinaden güncellenebilir. Canlı duvar kağıtları da istek üzerine temin edilir. ✓ NOEL sekmesi duvar kağıtları atlamak için ve her zaman favori olanları seçmek veya tamamen temasını değiştirebilirsiniz verir. ✓ Kolay, hızlı, güvenli ve hafif !!! NOEL uzatma hala hayranları için hayranları tarafından yapılır. fikirleri ve önerileri ile bize çekinmeyin. Kendi Duvar kağıdı yap - yapmanız gereken tek şey boyutunda 1920x1080 herhangi bir resim dosyası formatında ve en azından bize bir fotoğraf veya resme göndermektir. Eğer yılbaşı yeni sekme uzantısını kullanarak durdurmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Sadece yılbaşı uzatma simgesine basın ve devre dışı seçin. Bu güncelleştirme, yılbaşı ile yakında geliyor aşağıdaki yeni özellikleri içerecek. ✓ Eğer Facebook ile bağlanmak mümkün olacak ve Twitter hesapları ve yeni sekme sayfasından güncel durum güncellemelerini takip edin. ✓ Seçilen şarkı listesini kesmeden yılbaşı yeni sekme sayfasına dinleyebilirsiniz. Ülkeniz ve dünyadan son Yeni haberler ✓. NOEL newtab - yılbaşı sanat istasyonu tarafından düzenlendi. Uzatma hayranları için, hayranları tarafından yapıldı. Biz bağlı veya kimin malzemeler bu uzantıya temsil edilir varlık tarafından sponsor edilmemektedir. Biz görüşlerinizi duymak isteriz. Biz sizden duymak istiyorum neden büyük bir deneyim sunmak istiyoruz. Geribildiriminiz daha Sevdiğiniz duvar kağıtları ve beklediğiniz hizmeti getirmek yardımcı olur.

Latest reviews

  • (2019-12-29) David Smith: awesome
  • (2019-12-18) Ken Jones: My first thought would be well this would be OK and it would be nice to have a Christmas set of wallpapers. I did not expect the high quality and range of selections. It is truly great to have these to choose from.
  • (2019-12-10) _macirocks_: false advertising. no puppies or cats
  • (2019-12-03) Katerina Shukhat: It is so cool, there are tons of pics you can choose from and they change every time you open a new tab...but when you open it is says "new awsome tab" spelled incorrectly, instead of just "new tab". Also, it has a bunch of ads on the screen when you open and it doesn't have your most searched sites. You can pick the pics you want though they have so many options so i recommend.
  • (2019-11-30) Desiree Lord: cool pics

Statistics

Installs
104,821 history
Category
Rating
4.9913 (346 votes)
Last update / version
2020-07-22 / 10.0.1.4
Listing languages

Links