extension ExtPose

Christmas Wallpaper HD Custom New Tab (delisted)

CRX id

chlmnbkomnehpiaofgcingodkagilgfe-

Description from extension meta

Christmas New Tab Wallpapers & Games, designed specifically for christmas lovers. Replaces your tab to an awesome christmas new tab.

Image from store Christmas Wallpaper HD Custom New Tab
Description from store Отримати мій рахунок Різдво і насолоджуватися варіювали високої якості зображення з Різдва, коли ви вирішили відкрити нову вкладку. Візьміть цей свіжий і прохолодний різдвяні шпалери і насолоджуватися новим і унікальним досвідом браузера !! ★ Так що ви отримаєте від нашого різдвяного тим? По-перше ви можете насолодитися різноманітним асортиментом різдвяного фото в якості HD. Ви можете змішати всі шпалери, або змішувати тільки ваші улюблені різдвяні фотографії. Простий і швидкий доступ до простиранию веб-сайтів прямо з різдвяної нової вкладки. Feel Free, щоб вибрати вибірковий кнопку ПОС і отримати прохолодну заставку з різдвяними шпалерами. Крім того, ви можете, як використовувати іншу тему, використовуючи цю кнопку Різдва додатки збирача. Дата, час та погода віджет також може бути доданий на різдвяні теми, якщо ви вирішуєте. Ця програма змінює свою за замовчуванням нової вкладки з новою вкладкою різдвяних фотографій. І, нарешті, всі особливості прохолодно, включених в це Різдво додаток безкоштовно! Якщо є щось ваше хотів би запит на цю різдвяну нову вкладку, будь ласка, не соромтеся запропонувати це з нами! Наше Різдво розширення не включає в себе рекламу або будь-який улов! Вкладка РІЗДВО - Все смакоту: розширення ✓ РІЗДВО регулярно поповнюється новими різдвяні фотографії. ✓ РІЗДВО вкладці підтримуються віджети, такі як ігри, час, погода і багато іншого. ✓ РІЗДВО тема майже 99% різдвяних шпалер походить від шанувальників, фанатів та виконавців. розширення ✓ РІЗДВО може бути оновлено на основі вашого запиту на нові фотографії. Живі шпалери доступні також за запитом. ✓ РІЗДВО newtab дозволяє пропускати шпалери, і ви завжди можете вибрати ваші улюблені ті або повністю змінити тему. ✓ Легкий, швидкий, безпечний і легкий !!! РІЗДВО додаток все ще зроблено фанатами для фанатів. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з ідеями і пропозиціями. Зробіть свої власні шпалери - Все, що вам потрібно зробити, це відправити нам фото або ілюстрацію в будь-якому форматі файл зображення і, по крайней мере 1920x1080 розміру. Якщо ви хочете припинити використання Різдва нового розширення вкладки можна виконати наступні дії. Просто натисніть на значок Різдво розширення і виберіть відключити. Скоро з цим оновленням Різдва буде включати в себе наступні нові можливості. ✓ Ви зможете зв'язатися з вашим Facebook і Twitter рахунку і стежити за поточні оновлення статусу з новій вкладці. ✓ Ви можете прослухати Різдво нової вкладки, не перериваючи обраний список пісень. ✓ останні Нові новини з вашої країни і світу. РІЗДВО New Tab Теми - Залучені до вас різдвяної арт-станції. Розширення було зроблено фанатами для фанатів. Ми не пов'язані з або спонсорується організацією, чиї матеріали представлені в цьому розширенні. Ми хотіли б почути вашу думку. Ми хочемо надати вам з великим досвідом, тому ми хочемо почути від вас. Ваш відгук допоможе нам принести вам більше шпалер ви любите і послуги ви очікуєте.

Latest reviews

  • (2019-12-29) David Smith: awesome
  • (2019-12-18) Ken Jones: My first thought would be well this would be OK and it would be nice to have a Christmas set of wallpapers. I did not expect the high quality and range of selections. It is truly great to have these to choose from.
  • (2019-12-10) _macirocks_: false advertising. no puppies or cats
  • (2019-12-03) Katerina Shukhat: It is so cool, there are tons of pics you can choose from and they change every time you open a new tab...but when you open it is says "new awsome tab" spelled incorrectly, instead of just "new tab". Also, it has a bunch of ads on the screen when you open and it doesn't have your most searched sites. You can pick the pics you want though they have so many options so i recommend.
  • (2019-11-30) Desiree Lord: cool pics

Statistics

Installs
104,821 history
Category
Rating
4.9913 (346 votes)
Last update / version
2020-07-22 / 10.0.1.4
Listing languages

Links