extension ExtPose

Cashgoback.pl

CRX id

bmlmlhlmimncfjambmppgjhdnaibfmml-

Description from extension meta

Otrzymuj zwrot części wydanej kwoty za zakupy. Wtyczka przypomina Ci, gdzie możesz otrzymać zwrot. Nie przegap żadnego zwrotu!

Image from store Cashgoback.pl
Description from store Serwis cashgoback.pl jest programem umożliwiającym użytkownikom uzyskanie zwrotu części wydanej kwoty na zakupy w sklepach, które aktualnie znajdują się na liście. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy możliwy cashback. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie. Serwis jest w 100% darmowy, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z posiadaniem konta i wypłatą zebranego cashbacku. Aby otrzymywać cashback wystarczy, że się zarejestrujesz i zaczniesz robić zakupy.

Latest reviews

 • (2022-12-13) Jan B: Pomocna wtyczka :)
 • (2022-09-12) Rafal Pecuszok: Apka daje radę super spoko
 • (2021-06-16) Maciej W.: Przydała by się opcja zmiany kształtu powiadomienia - na stronie cashgoback.pl/wtyczka piszecie o banerze a faktycznie jest kwadrat na 1/4 ekranu albo na 1/2 ekranu - w zależności od strony... Jeśli zamykam krzyżykiem bo nie idzie przeglądać stron i później chcę aktywować cashback to muszę się pięknie nakombinować żeby komunikat wyszedł ponownie.
 • (2020-12-23) John Aleksander: Uwaga! Wtyczka samoczynnie się "dezaktywuje" i nie zalicza Cashback. Transakcję trzeba zrobić szybko i wiele razy klikać przycisk do aktywacji Cashback'u (zobserwowane na Aliexpress). Nie naliczyło mi kilka większych transakcji, a do obsługi nie ma co pisać, bo finalnie i tak nie uznają.
 • (2020-03-29) Artur Hajduk: Wszystko działa, super wtyczka! :)
 • (2020-03-13) Heksogen: Nie działa na aliexpress, niezależnie od przeglądarki.
 • (2019-08-26) Michał Wojtczak: Wszystko działa prawidłowo, wtyczka przypomina o odebraniu cashbacku

Latest issues

 • (2021-02-08, v:2.0.0) Dariuš (Darkman): Wtyczka Chrome po aktualizacji - działa na stronach których nie wspieracie
  Ostatnia aktualizacja wtyczki (z dnia 2021-02-05) do przeglądarki Chrome sprawiła, że wtyczka pokazuje okienko o możliwości cashbacku nawet na stronach w sieci lokalnej i na stronach, na których na pewno Wasza firma go nie oferuje – jest to bardzo irytujące.
 • (2019-02-10, v:1.1.0) Piotr Kozłowski: brak wyskakującego powiadomienia
  od jakiegoś czasu zniknęło mi powiadomienie aplikacji CASHBACK w momencie gdy znajduje sie na stronie której sklep znajduje się w ofercie cashback . Problem ten dotyczy tylko i wyłącznie Google chrome na firefoxie działa bez problemu . Jak otwieram stronę aliexpress do niedawna na samym dole wyswietlał się komunikat aktywuj zwrot itd , od niedawna brak jest jakiegokolwiek komunikatu a wchodzenie na stronę i przez nią do sklepu aliexpress tez niewiele daje gdyz nie mam komunikatu ze korzystam ze zwrotu

Statistics

Installs
1,219 history
Category
Rating
3.75 (8 votes)
Last update / version
2021-12-10 / 2.0.3
Listing languages
pl

Links