extension ExtPose

Wtyczka cashgoback.pl

Description from extension meta

Otrzymuj zwrot części wydanej kwoty za zakupy. Wtyczka przypomina Ci, gdzie możesz otrzymać zwrot. Nie przegap żadnego zwrotu!

Image from store Wtyczka cashgoback.pl
Description from store Serwis cashgoback.pl jest programem umożliwiającym użytkownikom uzyskanie zwrotu części wydanej kwoty na zakupy w sklepach, które aktualnie znajdują się na liście. Dzięki nam zaoszczędzisz pieniądze. Oferujemy najwyższy możliwy cashback. W swojej ofercie mamy ponad 650 sklepów, dlatego na pewno znajdziesz coś dla siebie. Serwis jest w 100% darmowy, nie ponosisz żadnych kosztów związanych z posiadaniem konta i wypłatą zebranego cashbacku. Aby otrzymywać cashback wystarczy, że się zarejestrujesz i zaczniesz robić zakupy.

Latest reviews

  • (2020-03-29) Artur Hajduk: Wszystko działa, super wtyczka! :)
  • (2020-03-13) Heksogen: Nie działa na aliexpress, niezależnie od przeglądarki.
  • (2019-08-26) Michał Wojtczak: Wszystko działa prawidłowo, wtyczka przypomina o odebraniu cashbacku

Latest issues

  • (2019-02-10, v:1.1.0) Piotr Kozłowski: brak wyskakującego powiadomienia
    od jakiegoś czasu zniknęło mi powiadomienie aplikacji CASHBACK w momencie gdy znajduje sie na stronie której sklep znajduje się w ofercie cashback . Problem ten dotyczy tylko i wyłącznie Google chrome na firefoxie działa bez problemu . Jak otwieram stronę aliexpress do niedawna na samym dole wyswietlał się komunikat aktywuj zwrot itd , od niedawna brak jest jakiegokolwiek komunikatu a wchodzenie na stronę i przez nią do sklepu aliexpress tez niewiele daje gdyz nie mam komunikatu ze korzystam ze zwrotu

Statistics

Installs
696 history
Category
Rating
4.0 (4 votes)
Last update / version
2020-04-28 / 1.3.5
Listing languages
pl

Links